Labvēlīgās un nelabvēlīgās dienas JANVĀRĪ. Ko stāsta mēness kalendārs?

06-01-2021

Mēness kalendārs ir senāks nekā saules kalendārs. No seniem laikiem cilvēki dzīvoja tieši saskaņā ar mēness ritmiem, apzinoties, cik nozīmīga ir mēness ietekme uz zemi.

Mēness fāzes un to ietekme uz cilvēku

Mēness mēneša ilgums vidēji ir 29,53059 diennaktis, tāpēc tas var būt gan 29, gan 30 dienas. Arī gada ilgums var būt 354 dienas (vienkāršais gads) vai 355 dienas (garais gads).

Četras galvenās fāzes, kuras pazīstamas kā ceturtdaļas – jauns mēness, pirmā ceturtdaļa, pilnmēness un pēdējais ceturksnis jeb dilstošs mēness.

Mēness kalendārs sākas ar jaunu mēnesi.

Mēness ietekmē visu dzīvo uz planētas, tostarp arī cilvēkus. Kādos mēneša ciklos daži cilvēki var izjust spēku trūkumu, vājumu un vēlmi atpūsties, ciest no bezmiega un kļūt
emocionālāki un jūtīgāki.

Mēness kalendārs 2021. gada janvārī pastāstīs, kā mēness fāzes palīdzēs noteikt ziemas otrā mēneša labvēlīgās un nelabvēlīgās dienas.Mēness kalendārs 2021. gada janvārim – labvēlīgas dienas

Mēness kalendāra labvēlīgās dienas ir periods, kad starp sauli un mēnesi veidojas harmoniski aspekti 60 vai 120 grādos. Šādi periodi ir veiksmīgi jaunu lietu uzsākšanai un svarīgu lēmumu pieņemšanai.

Vislabvēlīgākās mēness dienas janvārī: mēneša labākā diena ir 21. datums, veiksmīgas būs arī 14., 15., 22. un 26. janvāris.

Nelabvēlīgas mēness dienas janvārī: neveiksmīgas dienas būs 8., 9. un 12. janvāris.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kā gadu sāksi… Intuitīvs tests JANVĀRIM

Trīs horoskopa zīmes JANVĀRĪ gaida patīkams pārsteigums

Naktī uz 19. janvāri pat krāna ūdenim piemītot brīnumains spēks

6. janvārī – Zvaigznes diena. Jāskatās debesīs, meklējot trīs zvaigznes!

loading...