Labvēlīgās spēka dienas SEPTEMBRĪ visām horoskopa zīmēm

28-08-2020

Ilustrācija – Pixabay


Spēka dienas ir vislabvēlīgākās dienas, kurās Mēness enerģija ir maksimāli radoša. Astrologi pastāstīs par vislabvēlīgākajām septembra dienām, kurās jums izdosies atrisināt vissarežģītākos uzdevumus un sasniegt labklājību.

Rudeni sauc par depresijas un skumju laiku, bet tā nav. Negatīvisms rodas tikai mūsu apziņā, izlaužoties uz āru, mēģinot izskaidrot noslēpumainus plānu sabrukuma iemeslus un laba noskaņojuma trūkumu. Holotropās elpošanas metodika palīdzēs risināt problēmas ar noskaņojumu un iegūt spēkus, lai virzītos uz priekšu.

3. septembris — intuīcijas un intelektuālo spēju diena

Šajā dienā ļoti veiksies visiem, kuri pieņem sarežģītus lēmumus, strādā ar naudu un vēlas gūt panākumus kopumā. Pirmā dilstošā mēness diena noritēs Zivju zīmē. Tas ir ļoti labvēlīgs laiks radošam darbam, hobijiem, braucieniem, jaunu cilvēku iepazīšanai. Zivis ar dilstošu mēnesi labi satiek, tāpēc septembra pirmā ceturtdiena būs ļoti produktīva.

Šo dienu astrologi sauc par labvēlīgu, lai meklētu otrās pusītes, sociālus kontaktus, romantiku un tikšanās. Vakarus var veltīt tuviniekiem, radiniekiem un draugiem. Šajā dienā ir labāk nepalikt vienatnē, netikt galā ar cilvēkiem, dalīties emocijās.

5. septembris — intelektuālam darbam labvēlīga diena

Merkurs šajā dienā ienāk Svaros. Šī planēta pārzina cilvēka prātu, domas, atmiņas. Gaisa stihijas ietekmē Merkurs kļūst stiprāks un produktīvāks. Tas nozīmē, ka cilvēkiem šajā dienā būs vēlme mācīties, kļūt labākam. Tā saglabāsies līdz nākamajai planētu maiņai, bet 5. septembrī būs īpaši stipra.

Šajā dienā var nākt radoša apskaidrība, rasties jaunas idejas. Nav izslēgts, ka daudzi cilvēki sāks izvirzīt jaunus mērķus, ambīcijas, vēlmes. Šo dienu var saukt par informācijas plūsmu virsotni. Astrologi domā, ka ir iespēja uzzināt kaut ko jaunu par sevi, apkārtējiem un dzīvi.

11. septembris — šķēršļu pārvarēšanas diena

11. septembrī Saule nostājas opozīcijā Neptūnam. Šāds astronomiskais notikums nozīmēs tikai vienu – no šīs dienas daudzas problēmas sāksies pašas par sevi. Astrologi un ezoterikas eksperti uzskata, ka šī diena kļūs par laiku, kad var sākt cīņu ar atkarībām, kaitīgiem ieradumiem, ķerties pie svarīgu problēmu risināšanas.

11. septembrī cilvēkiem būs vajadzīga lielāka pārliecība un enerģija. Noderēs daži speciāli vingrinājumi. Tā būs ļoti svarīga piektdiena, kurā vērts domāt nevis par gaidāmo atpūtu, bet par problēmu risināšanu. Neptūns ir planēta, kas pārzina sesto sajūtu.24. septembris — finanšu plūsmu aktivitātes diena

24. septembrī sākas Merkura un Marsa pretstats divām ļoti svarīgām planētām, kuras pārzina finanses, informāciju, cilvēku gara spēku. Šajā dienā šīs planētas pastiprina viena otras pozitīvās puses. Uzstājība, kaisle, gribasspēks un gars palīdzēs cilvēkiem radīt jaunas attiecības, biznesa atvēršanu, darba maiņu, finanšu problēmu risināšanu.

Tā ir lieliska diena, lai izdarītu dārgus pirkumus. Var tērēt naudu izklaidei, apmācībai, ceļojumam. Astrologi iesaka neaizmirst par citiem cilvēkiem. Ja kāds lūgs jums atbalstu, labāk neatteikties. Nākotnē tā būs liela veiksme.26., 27. un 28. septembris — produktīvas dienas

Mēness izaugsme Ūdensvīrā vienmēr ir laba, īpaši tiem, kuri plāno daudz strādāt un nevēlas atkāpties. Šajās trijās dienās ir lietderīgi nodarboties ar mājas darbiem, uzkopšanu, plānot pārcelšanos, iepirkties. Labāka atpūta šajās brīvdienās 26. un 27. datumā būs aktivitāte, uzturēšanās kustībā.

28. datums ir viena no vislabvēlīgākajām pirmdienām septembrī un rudenī. Tā būs lieliska diena, piepildīta ar spēcīgu un radošu zvaigžņu, planētu un mēness enerģiju. Jaunas lietas izdosies, daudzas grūtības un problēmas atrisināsies ļoti ātri.

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Piecas bīstamākās dienas SEPTEMBRĪ, kad jābūt īpaši piesardzīgiem

Eņģeļa stundas SEPTEMBRA pirmajām desmit dienām. Kad lūgt augstāko spēku palīdzību?

loading...