Labvēlīgās dienas kāzām 2019. gada JANVĀRĪ un FEBRUĀRĪ

12-12-2018

kazas

Laulību jāslēdz šim nolūkam pašās piemērotākajās dienās, uzskata ezoteriķi un astrologi. Mēness kalendārs 2019. gadam palīdzēs pāriem uzzināt, kuri datumi ir labvēlīgākie iestūrēšanai laulības ostā.

Kāzu sarīkošana prasa daudz laika un spēku, tāpēc plānošana sākas jau savlaicīgi. Astrologi iesaka ņemt vērā arī zvaigžņu un planētu “noskaņojumu”, lai ģimenes dzīve būtu laimīga. Izvēlies vispozitīvākās un enerģētiski piemērotākās dienas, kad pats Visums svētīs jauno ģimeni.

Daudzi ņem vērā arī dažādus ticējumus par kāzām, lai mīlestība kļūtu arvien spēcīgāka, bet nepatikšanas ietu ar līkumu.

Labvēlīgās dienas JANVĀRĪ

10. janvāris: augošs mēness – veiksmīgs brīdis laulību ceremonijai. Jaunais mēness Zivīs, diena būs harmoniska.

12. janvāris: mēness pāriet Auna zvaigznājā, kas piešķir pozitīvu enerģētiku. Tiem, kas precēsies šajā dienā, nebūs bīstami nekādi šķēršļi ceļā uz laimi.

15. janvāris: augošs mēness Vērša zīmē — harmoniska un veiksmīga diena. Pāris, kas reģistrēs laulību šajā dienā, nekad neizjutīs trūkumu. Ļoti labvēlīga diena laulībām.

17., 18. janvāris: uzreiz divas pēc kārtas labas dienas laulību ceremonijai saistītas ar mēness atrašanos Dvīņu zīmē. Jaunais pāris var izvēlēties jebkuru no šīm dienām, lai reģistrētu laulību un sāktu laimīgu ģimenes dzīvi.

25., 26. janvāris: šodien noslēgtās savienības būs brīnišķīgas. Mēnesis Svaru zīmē piešķir dienai burvīgu enerģētiku, jaunās ģimenes dzīve būs harmoniska. Arī 26. janvāris ir ļoti laba diena kāzām.

31. janvāris: mēneša pēdējo dienu mēness pavadīs Strēlnieka zīmē. Neskatoties uz to, ka tas dilst, diena būs harmoniska. Jaunais pāris var veikt rituālu ar laulību gredzeniem, lai dzīve būtu laimīga.

Par februāri lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...