Labvēlīgās dienas augustā pēc Mēness kalendāra. Uzzini, ko katrā no tām vislabāk darīt!

05-08-2018

Foto - Pixabay

Foto – Pixabay


Mēness kalendārs palīdzēs saplānot darbus un atpūtu augustā, jo norāda, kuras dienas ir enerģētiski labvēlīgākās un veiksmīgākās dažādiem pasākumiem.

7. augusts — “visvieglākā” diena
7. augustā dilstošs Mēness atradīsies Dvīņu zīmē. 25. Mēness diena paies ātri un nemanāmi tiem, kuri būs aizņemti darbos.
Lieliska diena radošam darbam, darbam vienatnē, ceļojumiem un apstākļu maiņai. Dvīņu labvēlīgā enerģētika labi sader ar dilstošu Mēnesi. Mierīgiem un līdzsvarotiem cilvēkiem astrologi neiesaka sēdēt, rokas klēpī salikušiem.

Ja tev šajā dienā nav ieplānoti nekādi globāli vai lokāli pasākumi un mērķi, būtu labi tos izvirzīt kaut vai šīs dienas rītā, kad situācija kļūs skaidrāka visās jomās.

Iespējams, liktenis pats norādīs tev ceļu, un, lai gan intuīcija būs spēcīga lielākajai daļai cilvēku. Nav vērts paļauties uz gadījumu.

9. augusts – diena darba, draudzībai un mīlestībai
27. Mēness diena paies Vēža zīmē, tāpēc astrologi iesaka meklēt laimi cilvēku sabiedrībā. Lielisks laiks kolektīvam darbam, sarunām un pasēdēšanai ar draugiem. Pārāk skaļas un pārpildītas vietas tam nevajadzētu izvēlēties, jo šāda atmosfēra neļaus baudīt sarunas ar tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem.

Ja izlemsi šo dienu pilnībā veltīt darbam, nepaliksi zaudētājos, jo vājais Mēness atdos visu savu mierīgo enerģiju cilvēkiem.

Domāt un pieņemt lēmumus būs vieglāk. Tāpēc speciālisti iesaka šajā dienā ķerties pie vissarežģītākajiem uzdevumiem, jo daudziem neatlaidība būs augstākajā līmenī, tāpat arī vēlme gūt panākumus darbā.

Šī diena saistīta ar mērenu un labvēlīgu ambīciju izrādīšanu. Atliek vēl rast nedaudz motivācijas, un veiksme būs tavās rokās.

12. augusts — plānošanas un iekšējās formēšanās diena
Pirmā Jaunmēness diena paies Jaunavas zīmē. Ideāls laiks, lai sāktu skatīties nākotnē un domāt plašāk. Plāno lietas un izvērtē savas iespējas nākamajām divām trim nedēļām.

Šajā dienā radīsies pamats, varēsi iegūt motivāciju vairākām dienām uz priekšu, un tas ir aktuāli visās dzīves jomās.

Mīlestībā Jaunava visiem palīdzēs kļūt gādīgākiem un uzmanīgākiem. Kas attiecas uz finanšu jomu, vajadzēs kārtīgi padomāt.

Piesaistīt naudu un panākumus varēsi tieši ar pareizas domāšanas palīdzību. Jau šai pašā dienā daudzi pamanīs pirmās veiksmes pazīmes.

Tās, iespējams, nebūs izsakāmas naudā, bet darbs un ambīcijas sāks atmaksāties jau pēc 12. augusta. Šajā ceturtdienā atturies no tukšu solījumu došanas.

16., 17. un 18. augusts — maksimālās veiksmes dienas
Šajās trīs dienās ietilpst tikai divas Mēness dienas – 6. un 7. Mēness diena. Augošs Mēness Skorpionā ir veiksmīga savienība, tāpēc daudzus gaida panākumi. Šīs būs dienas, lai rastu kopīgu valodu, kolektīvi strādātu un radītu harmoniju savā apkārtnē. Visums novērsīsies no tiem, kuri mēģinās šo līdzsvaru sašūpot.

Šajos datumos droši var doties atvaļinājumā, rīkot kāzas, atzīties mīlestībā, mainīt dzīves apstākļus.

Nav vērts pārāk daudz koncentrēties mājas rūpēm, bet vienā no pozitīvajām dienām var sarīkot uzkopšanu, lai piesaistītu savam mājoklim labklājību.

Nervoziem un drūmiem cilvēkiem laikā no 16. līdz 18. augustam labāk mest līkumu. Nav vērts uz viņiem dusmoties vai apvainoties. Radi ap sevi laimes oreolu, lai citiem “pieliptu” tavs noskaņojums.

28. augusts — diena radošam darbam
17. Mēness diena paies Zivju zīmē. Tā būs otrā dilstoša Mēness diena pēc Pilnmēness. Veiksme smaidīs visiem, kas šo dienu veltīs savām iecienītajām nodarbē. Vari to darīt vakarā, ja dienā esi aizņemts maizes darbā.

Jebkurš jauns projekts saņems samērā spēcīgu enerģētisku impulsu, tāpēc nebrīnies, ja nepavisam nenāks miegs. Mākslas jomas pārstāvjus šajā dienā var apciemot liela iedvesma.

Kopumā 17. Mēness dienu augustā varētu pilnībā veltīt atpūtai, ceļojumiem, flirtam un jaunu cilvēku iepazīšanai.

Mīlas pāri šajā dienā izjutīs dziļu cieņu viens pret otru, un tas palīdzēs sasniegt jaunu attiecību līmeni.

Vēl šī diena ir piemērota, lai atbrīvotos no negatīviem un kaitīgiem ieradumiem.

Avots: Brainum

loading...