Labās un sliktās, sievišķās un vīrišķās. Astroloģe Māra Ošuroka raksturo planētu nozīmi

23-05-2019

planetas

Planētu iedalījums Saules sistēmā šobrīd ir 8 planētas — Merkurs, Venera, Zeme, Marss, Jupiters, Saturns, Urāns, Neptūns un 5 pundurplanētas — Plūtons ar savu pavadoni Charonu (kas kopā veido dubultplanētu), Cerera (atklāta jau 1801. gada 1. janvārī, pateicoties itāļu astronomam Džuzepem Piazi un nosaukta romiešu dievietes vārdā), Eris jeb Erīda (2005. gada janvārī to atklāja amerikāņu zinātnieks Maikls Brauns ar saviem kolēģiem), Makemake un Haumeja (atklāta 2004. gadā Maikla Brauna vadībā).

VAIRĀK UZZINI MĀRAS OŠUROKAS GRĀMATĀ “IEPAZĪSTI ASTROLOĢIJU!”iepaziisti_original-2 (1)

Termins “pundurplanēta” tika ieviests 2006. gada augustā, lai apzīmētu objektus Visumā, kas neatbilst planētas statusam. Marsu, Jupiteru, Saturnu, Urānu, Neptūnu un Plūtonu sauc par lielajām jeb augšējām planētām (astronomijā par ārējām).

Savukārt Merkuru, Veneru sauc par mazajām jeb apakšējām planētām (astronomijā par iekšējām).

Pēc cita iedalījuma Saule, Mēness, Merkurs, Venera un Marss ir ātri kustošās planētas, bet Jupiters, Saturns, Urāns, Neptūns un Plūtons ir lēni kustošās planētas. Planētas var būt labi un slikti aspektētas. Planētas var būt labvēlīgas un nelabvēlīgas.

Labās: Saule, Mēness, Venera, Jupiters.

Sliktās: Marss, Urāns, Plūtons, Neptūns, Saturns. Neitrāla jeb divējāda daba ir Merkuram. Merkurs pieņem tās planētas īpašību, ar kuru savienojas.

Planētas var būt sievišķās un vīrišķās.Sievišķās: Mēness, Venera, Neptūns.

Vīrišķās: Saule, Urāns, Marss, Jupiters, Plūtons, Saturns.

Divējāda daba ir Merkuram. Merkurs pieņem tās planētas dzimti, ar kuru savienojas.

Auglīgās: Saule, Mēness, Venera, Jupiters, Neptūns. Neauglīgās: Marss, Saturns, Urāns, Plūtons. Planētas var būt savstarpēji draudzīgas, nedraudzīgas

loading...

1 Comment

  1. Serf 23.05.2019 at 20:28 - Atbildēt

    Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – http://tiny.cc/electrikk Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!