Kurās maija dienās iedomāties vēlēšanos, lai tā piepildītos

30-04-2017

velesanas


Astrologi uzskata, ka enerģētiski spēcīgākās Mēness dienas šī mērķa sasniegšanai – kad vārdus un domas materializēt ir īpaši viegli – ir 1., 7. un 11. Mēness diennakts.

UZZINI VAIRĀK PAR 1. LĪDZ 5. MĒNESS DIENU!

UZZINI VAIRĀK PAR 6. LĪDZ 10. MĒNESS DIENU!

UZZINI VAIRĀK PAR 11. LĪDZ 15. MĒNESS DIENU!

1. Mēness diennakts, kas šogad iekrīt 25. maijā, ir neparasta ar to, ka šajā laikā tiek ielikta programma visam mēnesim. Šī ir ļoti spēcīga diena, un tās enerģiju jāizmanto saprātīgi. Astrologi iesaka šajā dienā domāt par savu vēlēšanos un izdarīt kaut ko tādu, kas liktu pamatu plānu īstenošanai. Tādējādi tiek palaists vēlmju piepildīšanās mehānisms.

7. Mēness diennakts (31. maijs) – šī ir diena, kad katrs vārds iegūst īpašu spēku. Šajā dienā jābūt uzmanīgam, kaut ko vēloties, jo katra domforma var īstenoties reālajā dzīvē. Šajā Mēness diennaktī pastiprinās energoapmaiņa ar kosmosu, tāpēc tā ir vēl viena piemērota diena, lai nosūtītu Visumam savu vēlēšanos.

11. Mēness diennakts – 6. maijs. Šajā dienā ieteicams pierakstīt savas vēlēšanās uz papīra lapas. 11. Mēness diennakts tāpat piemērota meditācijai, vizualizācijai un pozitīvās domāšanas treniņam. Jo spēcīgāka būs tava enerģētika šajā dienā, jo labāk.

Kad iedomāties vēlēšanās pēc laika?

Tātad dienu esam izvēlējušies. Bet kurā diennakts laikā vislabāk iztēloties vēlēšanos? Diennakts laiks un stunda, izrādās, ir ļoti individuāli. Svarīgi notvert mirkli, kad tava enerģija sasniegusi augstāko līmeni. Pavēro savu garastāvokli un noskaņojumu dienas laikā. Kad jūties spēkpilns, pārliecināts par sevi un laimīgs? Tieši tas laiks arī būs piemērotākais!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...