Kuras lietas turēt mājās un no kurām labāk atbrīvoties

22-03-2018

ziedi_kalteti

Mūsu mājokļi ir pilni ar visdažādākajām lietām – sākot no tīri funkcionālām līdz tādām, kas izgrezno interjeru.

Taču ne visas lietas ir labi turēt mājās. Mēs jums sniegsim vairākus senus, maģiskus padomus, kas ļaus mājas vidē iekļaut labās lietas un atbrīvoties no sliktajām. Tas vairos jūsu mitekļa spēkus, tajā būs omulīgāk un mierīgāk, uzlabosies attiecības starp mājiniekiem, bet naudas pelnītājiem labāk veiksies finanšu lietās.

Ko vēlams turēt mājoklī

1. Ziedi podiņos vienmēr atspoguļo savu saimnieku stāvokli. Ja jūs rūpējaties par puķēm, tās vienmēr noņems no jums daļu negatīvās enerģijas.

2. Ģērētas ādas izstrādājumi veicina veiksmīgu tirdzniecību, kapitāla pieaugumu, kā arī aizsargā īpašumu. Tikai atcerieties, ka ādām nepieciešama kopšana un uzmanība.

3. Kaltēti ziedi, kas ielikti vāzē un veido savdabīgu buķeti, veicina labklājību, bagātību, veselību un omulību. Tie neitralizē negatīvo enerģētiku. Tiesa, izplatīts ir pilnīgi kļūdains viedoklis, ka sausus ziedus mājās glabāt nedrīkst. Vēl vairāk mājokļa enerģētiku uzlabo kaltēti ziedi un ārstnieciskās zālītes, kas buntītēs ir piekārtas zināmā mājokļa vietā vai saimniecības telpās.

Agrākos laikos katrā lauku mājā ārstnieciskās zālītes bija saišķīšos piekārtas pie griestiem vai aizbāztas aiz durvju aplodas. Zālītes un ziedi, kas glabājas mājās un dabiskā veidā izkalst, izdala veselības enerģiju, kura aizsargā mājokli slimību epidēmiju laikā.

4. Dzīvnieku figūriņas (tikai ne groteskas) aizsargā māju no nelaimēm, kā arī rūpējas par naudas pietiekamību. Suņi, lāči, tīģeri, pūķi sargā jūs. Zaldātiņi, karavīri, lelles matrjoškas, kas noliktas rindā, ir lielisks mājokļa attīrīšanas līdzeklis. Ziloņi, kas seko viens otram no lielākā uz mazāko, ir universāls attīrīšanas līdzeklis. Ne velti, zilonīši agrāk stāvēja uz plaukta daudzās mājās.

5. Dekoratīvie spilveni – laulāto mīlestības talismani. Ja spilveni ir no gobelēna ar izšūtu zīmējumu, spilgti, tie pasargā no šķiršanās ar mīļoto cilvēku un koncentrē uzmanību uz partneri. Ja uz spilveniem attēloti ziedi – tas ir veselības talismans, ja cilvēki un dzīvnieki – tad aizsargā no briesmām. Ja uz spilvena attēlota dabas ainava, tas palīdz gūt veiksmi jūsu centienos.

Ko nedrīkst glabāt mājās

1. Vecas, novalkātas čības nevajag glabāt mājās – tās piesaista negatīvo enerģētiku. Ja čības ir saplīsušas, tās vajag izmest atkritumos.

2. Tāpat nevajag mājas turēt saplēstu, nederīgu apģērbu. Vienmēr vecus apavus un apģērbu novērtējiet pēc principa: vai jūs to vēl nēsāsiet? Ja atbilde ir “nē”, tad metiet ārā.

3. Trauki ar plaisām, skrambām, defektiem, kas iegūti ekspluatācijas laikā, sabojā ēdiena enerģētiku, padarot to bīstamu cilvēka veselībai. Lai kā arī jums nepatiktu kāds trauks, ja tas ieplīst vai no tā atlūzt gabaliņš, tas ir jāmet laukā. Šķīvis (bļoda) simbolizē ģimeni. Trauku bojājumi norāda uz iespējamām problēmām attiecībās.

4. Augi, kuru stumbri vijas gar sienām, nedrīkst atrasties mājoklī. Vijīgi augi piesaista sev dažādas slimības. Ja tie atrodas mājokļa ārpusē, tas nāk tikai par labu – jūsu mājoklis ir aizsargāts. Taču – ja šāds augs ir mitekļa iekšienē, tā augšanu jāorganizē tā, lai vijīgie stumbri podā izveidotu bumbas formu. Var izveidot režģi no drāts.

5. Meldrus mājās turēt ir bīstami. Izkaltētā veidā tie piesaista nelaimi un ir slimības, nāves vēstneši. Līdzīgas nepatikšanas atnesīs arī stepju līga, ja nolemsiet ar to izrotāt istabu. Tā prognozē atraitnību.

6. Vienlaikus mājās var turēt citus sausos ziedus, kas vairumā gadījumu pārstrādā negatīvos starojumus, aizsargājot mājiniekus no slimībām.

7. Nevajag mājās audzēt arī tādus ziedus kā atraitnītes. Tās tradicionāli stāda kapos.

8. Skujkoku zarus vāzē ir piemēroti likt tikai Ziemassvētku un Jaunā gada svētku laikā. Turēt šos zarus mājoklī pārējā gada laikā ir slikta zīme.

9. Savukārt begonija – ģimenes labklājības simbols – vienmēr palīdzēs līdzsvarot situāciju.

10. Uzdāvinātu palmu nekad neturiet savās mājās – tā nesīs lielas bēdas.

Avots: “mirror-venus.ru”

loading...