Kuras horoskopa zīmes JŪLIJĀ peldēsies naudā, prognozē slavenais Pāvels Globa

30-06-2020


Pazīstamais astrologs Pāvels Globs atklājis, kuru zodiaka zīmju pārstāvjiem finanšu jomā jūlijā viss būs labi un pat ļoti labi.

Dvīņi
Laimīgo zīmju topu ievada Dvīņi. Jūlijā viņiem liktenis būs ļoti labvēlīgs. Tas ir labākais laiks, lai īstenotu iecerētos plānus. Un tad panākumi neliks sevi gaidīt. Jau jūlija beigās šīs zodiaka zīmes pārstāvji saņems būtisku peļņu.

Lauva
Finansiālais stāvoklis uzlabosies Lauvām. Viņiem palīdzēs tuvākie cilvēki. Jūlijs ir visveiksmīgākais laiks, lai dotos augšup pa karjeras kāpnēm. Jo vairāk jūs strādājat darbā, jo vairāk naudas jūs saņemsiet!

Jaunava
Nauda plūst kā upe pie Jaunavas, taču dažiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem šāds process var būt mokošs. Ceļā uz bagātību viņiem jāatbrīvojas no veciem paradumiem, jāpieņem daži sarežģīti lēmumi un gandrīz pilnībā jāmaina sava dzīve. Ja jums piedāvās vadīt neparastu projektu vai ņemt papildu darbu – piekrītiet! Tas noteikti atnesīs jums solīdu summu.

Ūdensvīrs
Jūlijā Ūdensvīriem būs jāpierod pie domas, ka risks ir cēls. Lai nodrošinātu finansiālu labklājību, viņiem būs jāielaižas kādā avantūrā.
Ieklausieties iekšējā balsī: tā noteikti pateiks, kādi lēmumi jūs vedīs uz panākumiem.

Avots: “Esotericblog”LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Visspēcīgākā horoskopa zīme mūsdienu astrologu ieskatā. Kura tā ir?

Pareģojums vasarai: izvēlies saulīti un uzzini, vai tava vēlēšanās piepildīsies!

Bagātības talismani katrai zodiaka stihijai. Uzzini savējo!

loading...