Kuras horoskopa zīmes ir lielākie saldummīļi? + Piecas mājas saldumu receptes!

24-10-2022

Foto – Pixabay

Astrologi nosaukuši trīs zodiaka zīmes, kuras vienkārši nevar dzīvot bez saldumiem. Viņi var atteikties no visa, bet ne no maizītēm ar kanēli, šokolādes konfektēm un tortēm.Vērsis

Vērši dievina smalkus ēdienus, tāpēc parasta pildīta vafele nesakārdinās. Protams, viņi to apēdīs, bet vispirms paēdīs kaut ko skaistāku un garšīgāku. Visvairāk Vēršiem garšo fondjū – augļu un ogu gabaliņi kausētā šokolādē. Vērši bieži pievērš uzmanību arī noformējumam, jo deserta izskats viņiem ir ļoti svarīgs.

Lauva

Lauvas gatavi daudz ko paveikt par šokolādes tāfelīti. Šķiet, ka šīs zodiaka zīmes pārstāvji varētu būt traki pēc gaļas, bet nē… Pirmajā vietā viņiem ir saldumi. Labs rīts viņiem sākas ar svaigu kafiju un šokolādes batoniņu.

Svari

Vēl viena zodiaka zīme, kas dievina saldumus – Svari. Šiem cilvēkiem vienmēr pie rokas ir cepumi, konfektes, kūkas un citi našķi. Viņi pat nespēj iedomāties nevienu dienu, kad nebūtu apēduši kaut ko ļoti saldu un garšīgu. Viņiem ļoti patīk saldējums ar zemeņu sīrupu, ko rotā svaigas ogas.IZMĒĢINI ŠĪS SALDUMU RECEPTES!

Pašgatavotas “Bounty” konfektes. Ļoti vienkārša recepte

Pašgatavota halva bez miltiem un eļļas. + Vēl piecas mājas saldumu receptes!

Pašgatavotas trifeles ar valriekstiem. Ļoti vienkārši!

Mājās gatavoti šokolādes īrisi ar valriekstiem. + Vēl piecas veselīgu našķu receptes!

Četras pasakainas mājas konfekšu receptes: “Bounty”, “Rafaello”, “Snickers”, “Twix”

loading...