Kuras horoskopa zīmes ir labākie karavīri un aizstāvji? Slavenību piemēri

13-03-2022

Katrs cilvēks ir spējīgs uz varoņdarbu – pat tad, ja pats no sevis to negaida. Tikai dažreiz dzīves apstākļi pagriežas tā, ka cilvēka patiesā būtība izpaužas visā krāšņumā. Un cilvēks uzņemas atbildību par savu zemi, ģimeni un neatkarību – neatkarīgi no vecuma un dzimšanas dienas, profesijas un zināšanu līmeņa.

Tajā pašā laikā astrologi izceļ četras visspēcīgākās zodiaka zīmes. Pēc viņu domām, tie ir dzimuši karavīri un aizstāvji, kuru talants visprasmīgāk izpaužas karadarbības laikā.

Neuzvaramā zodiaka zīme – Auns

Cilvēkiem, kas dzimuši Auna zīmē, ir spēcīgs raksturs: viņiem aktīvi izpaužas līderu īpašības, tie ir enerģiski. Turklāt viņi bieži demonstrē drosmes piemērus un tādējādi iedvesmo apkārtējos varoņdarbiem.
Starp slaveniem cīnītājiem un karotājiem, kas dzimuši šajā zīmē – ukraiņu bokseris Vladimirs Kičko (tagadējā Kijevas mēra brālis).

Kāda zodiaka zīme visstiprākā pēc rakstura – Strēlnieks

Šīs zīmes pārstāvji ir mednieki un aizstāvji. Viņi viegli pieņem jaunus izaicinājumus. Viņiem palīdz tādas rakstura iezīmes kā gatavība rīcībai un prasme pielāgoties apstākļiem. Tajā pašā laikā uz kompromisiem viņi iet ar lielu čīkstēšanu: drīzāk izliekas, ka piekāpjas, un pēc tam sāk lēnām, bet mērķtiecīgi un metodiski sakaut visus ienaidniekus.

Starp citu, Strēlnieks pēc dzimšanas datuma bija diktators Josefs Staļins. Bet pat viņa oponenti nevar nepiekrist, ka Staļins bija ļoti bīstams ienaidnieks saviem pretiniekiem.Līderis starp visspēcīgakajām zodiaka zīmēm – Vērsis

Šī zīme ir spējīga aizstāvēt un nolikt pie vietas jebkuru, kurš nolēmis viņam uzbrukt. No Vēršiem veidojas izcili karavīri, jo tie ir disciplinēti, atbildīgi, bet vēl – saimnieciski un nopietni strādnieki.

Viņi sāk cīnīties uzreiz, kamēr vēl ienaidnieks tikai pārdomā plānus.

Šajā zīmē dzimuši Ādolfs Hitlers, Elizabete II un Katrīna II, Olivers Kromvels, Robespjērs un daudzi citi.

Visizlēmīgākā zodiaka zīme – Lauva

Lauva ir dzimis līderis. Viņa bezkaislīgais prāts un kaujas niknums spēj iebiedēt ienaidnieku jau pirms tiešas sadursmes. Viņš izprot gan stratēģiju, gan taktiku – kopumā ar šādu komandieri karā nezaudēsi.
Piemēram, Napoleons un Arnolds Švarcegers pēc savas dzimšanas dienas ir Lauvas.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Harpija, kentaurs vai sirēna? Horoskops saskaņā ar grieķu mītiem

Kā pāris vārdos raksturot katru zodiaka zīmi? Īss un precīzs horoskops

Kas tu biji iepriekšējā dzīvē saskaņā ar dzimšanas mēnesi? Izlasi un pārliecinies!

Dzimšanas stunda un liktenis. Vai zini, cikos esi piedzimis?

loading...