Kurās dienās labāk nemazgāt matus? Senču ticējumi

29-05-2023

Foto – Pexels.com

Mēs jums pastāstīsim, kurās dienās nedrīkst mazgāt matus un kas notiek, ja pārkāpjat aizliegumu.

Matu kopšana ir obligāta procedūra katrai meitenei, taču arī tai ir savas nianses.

Atbilstoši tautas pareģojumiem ir nedēļas dienas, kad labāk nepieskarties savām cirtām. Un, ja nesaproti, kāpēc šodien nedrīkst mazgāt matus vai vakar bija aizliegts to darīt – izlasi šo rakstu.

Precīzs to nedēļas dienu saraksts, kurās nedrīkst mazgāt matus

Mūsu vecmāmiņas uzskatīja, ka matu mazgāšana ar šampūnu “sliktu matu dienā” novedīs pie finansiāla sabrukuma, slimības, šķiršanās un daudzām citām neveiksmīgām dienām. Tāpēc no paaudzes paaudzē tika nodots grafiks, kas precīzi jāievēro, lai nenovestu nelaimi.

Kāpēc, pirmdien mazgājot matus, jūs pazaudēsiet labas idejas, izjauksiet savus plānus, aizmirsīsiet svarīgu informāciju;

Kāpēc nevajadzētu mazgāt matus piektdien – izšķirsies ar mīļoto cilvēku, izraisīsi lielu strīdu vai kļūsi par sāncensi;

Kāpēc nevajadzētu mazgāt matus svētdien – nokļūsi finansiālā bedrē, zaudēsi naudu vai darbu, zaudēsi veiksmi.

Ticējumi arī vēsta, ka ir stingri aizliegts mazgāt matus pirms svarīgām tikšanās reizēm, sanāksmēm, eksāmeniem vai svētkiem, citādi tava galva būs “tukša”.

Kāpēc nevajadzētu mazgāt matus ceturtdien un trešdien?

Patiesībā aizlieguma šīm dienām kā tādām nav – divas dienas nedēļas vidū tiek uzskatītas par neitrālām. Ja nepieciešams matus izmazgāt, droši to dariet. Bet, ja varat pagaidīt, nevajag meklēt, kāpēc nevajadzētu mazgāt matus trešdien – vienkārši pagaidiet, kamēr būs īstā diena.

Svarīgi ir arī saprast, kāpēc nevajadzētu mazgāt matus vakarā. Vismaz loģisku iemeslu dēļ – doties gulēt ar slapjiem matiem nozīmē, ka no rīta pamosties ar “vārnu ligzdu” uz galvas. Otrkārt, ja dzīvoklī ir caurvējš, atstājot matus caurvējš pa nakti, jūs saaukstēsieties, un tas noteikti nav tas, ko jūs vēlētos.Kurās nedēļas dienās vajadzētu mazgāt un kopt matus?

Tiek uzskatīts, ka otrdiena un sestdiena ir visizdevīgākās dienas peldēm. Tās ne tikai ir atļautas, bet tiek aktīvi mudinātas – šajās dienās dabas un Zemes spēks ir īpaši spēcīgs, tāpēc cilvēki, kuri mazgājas saskaņā ar noteikumiem, jūtas labāk.

Ja atcerēsieties šo informāciju un ievērosiet šo noteikumu, redzēsiet, ka drīz vien savā dzīvē atradīsiet laimi, mīlestību, labu veselību un veiksmi.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Sīpolu mizas nemet ārā, bet mazgā galvu. Recepte kupliem matiem

Deviņas lieliskas receptes ar banāniem: spožiem matiem, baltiem zobiem, starojošai ādai

Mati un liktenis. Kāpēc jāiet pie gados vecāka sava dzimuma friziera?

loading...