Kurā ausī džinkst? Sena, interesanta zīlēšana pēc ķermeņa daļām

31-12-2017

Publicitātes foto

Publicitātes foto


Pēc matiem – ja mati krīt ārā, meitene tiek mīlēta. Ja pie drēbēm atrod kādu matu pieķērušos, tad cilvēks ar šādu matu krāsu domā par meiteni. Ja izmazgāti mati ilgi žūst – mūžs būs garš, bet grūts. Ja ātri – īsāks, bet viegls. Ja, matus pinot, kāda šķipsna paliek neiepīta, tad gaidāms ceļojums, iepazīšanās. Vai arī kāds slepeni mīl. Kam mati smalki un mīksti, tas ir labas dabas cilvēks. Ja, matu izraujot vai pārraujot, tas sacirtojas, tad cilvēks ir dusmīgs. Ja no matiem izkrīt un pazūd matadata, tad jāzaudē labākais draugs.

Pēc acīm – ja skropsta izkrīt, tad vajag to paturēt uz delnas un kaut ko vēlēties, bet pēc tam aizpūst projām vai ielikt azotē. Tad vēlēšanās piepildoties. Ja labā acs niez, tad būs jāraud, ja kreisā – tad jāsmejas.

Pēc ausīm – ja ausis džinkst, tad kāds piemin. Ja ausī zvana, ātri jāsaka otram, lai uzmin, kurā ausī zvana, – ja uzmin, tad nodomātais piepildās. Ja labajā ausī zvana, tad dabūs kaut ko sliktu dzirdēt, ja kreisajā – tad labu. Ja ausis sarkst, tad kāds aprunā.

Pēc galvas – ja jauniem cilvēkiem nejauši sasitas galvas kopā, no viņiem var iznākt pāris vai radinieki. Ja stipri niez galva, tad kāds bagāts aprunā. Ja, ciemos ejot, ķemme nokrīt zemē, tad iznāks kauns. Tai vajag ātri uzmīt ar kāju.

Pēc drēbēm – jaunas balles drānas, vēl neuzvilktas, nedrīkst likt uz gultas, tad nebūs 150 piekrišanas, bet tērps slikti valkāsies. Ja uzvelkas uz kreiso pusi, tad būs piedzeršanās vai pēriens. Ar jaunu kleitu mugurā, kad tā apvilkta pirmoreiz, jāiet baznīcā, tad kleita ātri neplīsīs un labi valkāsies. Ja esi dzimusi rīta gaismā, tad jāvalkā gaišas drēbes.

Pēc deguna – kam garš deguns, tas ir spītīgs. Ja deguns niez, tad dzirdēsi labas ziņas.

loading...