Kur ziemo Vēži, kur – citas zodiaka zīmes? Ziemas ceļojumu horoskops

10-11-2019


Izrādās, dažādu zodiaka zīmju pārstāvjiem ir savi iecienītie ceļojumu maršruti, kurus tie izvēlas “pārziemošanai”.

Ziema gandrīz jau klāt, daži sāk plānot Jaungada svinības, citi vienkārši ņem atvaļinājumu, lai aukstumu aizmirstu palmu ēnā.

Vēži – aktīvisti
Astrologi atzīst, ka ziemā visaktīvāk ceļo Vēži. Viņiem patīk tāli ceļojumi, piemēram, uz ASV, bet derēs arī Grieķija.

Arī Vēršiem ziemā nekas nav pret tālākiem ceļojumiem, viņi izvēlas Itāliju, Austriju, Lielbritāniju un arī Ķīnu. Savukārt Lauvām pa prātam Vācija, Izraēla un Šrilanka.

Vēršiem un Lauvām tīk komforts un kalnu gaiss, viņi labprāt tērē prāvas naudas summas. Vērši dod priekšroku aktīviem sporta veidiem, bet Lauvas var vienkārši baudīt greznu kūrortu, apgalvo astrologs Sergejs Bezborodnijs.

Kuram tīk karstumiņš
Kalni, saule un okeāns vilina Mežāžus un Strēlniekus, kuriem ļoti patīk pasildīties saulītē, vienalga – kalnos vai pludmalē. Mežāži labprāt izvēlas Alpus, bet Strēlnieki – saulaino Portugāli.

Arī Dvīņus vilina dienvidu valstu siltums, turklāt visai eksotiskas vietas, piemēram, Indija un Vjetnama, tātad īsti ceļojumi no ziemas uz vasaru. Ja laika maz, Dvīņi samierināsies ar Franciju vai Ungāriju. Turklāt Dvīņi nav tā zīme, kas pēdējo naudiņu iztērēs ceļojumam. Tas pats attiecas uz Svariem un Ūdensvīru.

“Dvīņi, Svari un Ūdensvīrs rīkojas atbilstoši finansiālajām iespējām. Ja tādas iespējas nav, viņi var labi pavadīt laiku arī mājās,” atzīst astrologs.

Konservatīvie un mājās sēdētāji
Zivīm nepatīk tāli braucieni. Viņas necieš tālus pārlidojumus, tāpēc izvēlas tuvējās kaimiņvalstis. Ja ļoti sagribas saulīti un jūru, ir ar mieru aizlidot līdz Spānijai.

Auni ir ļoti konservatīvi ceļotāji. Ja tomēr ceļo, tad ne tālu un tāpēc, ka to prasa biznesa intereses.

Arī Jaunavas ir ļoti izvēlīgas ceļojuma mērķa ziņā, tāpēc meklē no tūristu iestaigātajiem ceļiem tālākas takas. Var doties ilgā ceļojumā, piemēram, uz Čīli vai Peru.

Skorpioni ir īpašs gadījums, jo šai temperamentīgajai horoskopa zīmei bieži nav “mīļākās valsts”, kuru apmeklēt. Skorpioni drīzāk ir mājās sēdētāji, kuriem patīk svinēt svētkus ierastos apstākļos draugu un ģimenes lokā.

LASI VAIRĀK!

1. UZMUNDRINĀJUMA HOROSKOPS

2. VĒLA RUDENS HOROSKOPS

3. KĀ KĀZU DATUMS IETEKMĒS KOPDZĪVI?

Avots: “Life.ru”

loading...