Kur vēl tālāk: Nozog ziedojumus no “Kurta kafijas namiņa”

14-10-2019

Arhīva foto

Nepatīkamu pārsteigumu piedzīvojuši “Kurta kafijas namiņa” saimnieki – nozagta kastīta ar ziedojumu naudu, kas paredzēta mazā Kurta veselībai.

“Man tik ļoti nepatīk skanalēties, tik ļoti nepatīk būt to cietušo pozīcijā. Tāpēc šobrīd ļoti ceru, ka Valsts policija būs uzsākusi darbu. Vakar Ēriks uzrakstīja iesniegumu. Bet neko vairāk šobrīd arī paši nezinām,” Facebook par ziedojumu kastītes zādzību raksta tā saimniece Ketija Karlsone.

LASI ARĪ: LATVIETE NO SANFRANCISKO PĀRCEĻAS UZ PIEBALGU; DARINA GLEZNIECISKUS ADĪJUMUS DABAS KRĀSĀS

“Zvans no Kurta kafijas namiņa. Lokācija – Vērmanes dārzs, Leļļu teātris. Sieviete pasūtījusi divas kafijas, bet tā vietā, lai sagaidītu un samaksātu par saviem dzērieniem, viņa nozagusi Kurta krājkasīti! Kas notiek? Tauta! Kam tiek zagts? Bērnam, invalīdam!”

“Skaidrs ir viens – krājkasīte ir ar dāvinājumu Kurtam. Un tas pieder viņam. Mācību esam guvuši labu. Man tā sirsniņa sāp par to, ka esam pievīluši Jūs. Par atbalstu Kurtiņam – vislabākais un svarīgākais ir nākt un dzert kafiju! Pasmaidīt viens otram, sadoties rokās :)”

Kā raksta Ketija, šai sievietei šis jau nav pirmais “mākslas darbs”, viņa uzdarbojusies arī citviet veikalos šajā apkaimē. Sieviete pāri 60 gadiem, jauka, sirsnīga, smaidīga. Sirmiem īsiem matiem, brillēm. Gaišas krāsas mētelī, īsa auguma, latviete! Galvā bija krāsaina cepure, nereti pastaigājas ar sunīti!”

“Mani sauc Olivers Kurts, un man ir septiņi gadi, bet mans stāsts nav viegls. Esmu bērns ar īpašām vajadzībām – nestaigāju, nerunāju, bet cītīgi mācos noturēt rokās priekšmetus. Gājis ir dažādi, taču man ir ģimene, kas rūpējas par mani, nepadodas un cenšas izdarīt pat neiespējamo,” šādi sākas kafijas namiņa “Kurts coffee” stāsts.

Uzņēmuma īpašnieki ir Karlsonu ģimene, kuri pirmo kafijas namiņu Rīgā – Barona ielā – atvēra pagājušā gada vasarā. Gada laikā ģimene uzņēmumu ir paplašinājusi, un tagad gardo, Latvijā grauzdēto kafiju var nobaudīt arī citviet.

loading...

1 Comment

  1. Lelde 14.10.2019 at 21:21 - Atbildēt

    Nav skaidrs, kāpēc 8 gadus tiek veģetēts dārzenis, nevis savlaicīgi ,ar mazākiem iespējamajiem zaudējumiem eitanazēts. Un tagad vēl nav kauna prasīt ziedojumus. Ieskaties, un saproti, ap ko lieta grozās: https://bit.ly/2Zne76f