Kur tad īsti pazuda Liene Skulme? Stāsti par klosteri un “psiheni” izrādās patiesi

04-10-2019

Instagram

Izsmeļošā intervijā ar skandalozo šovbiznesa pārīti Andri Kiviču un Lieni Skulmi, kas 4. oktobrī publicēta izdevumā, “pazudusī Liene” beidzot runā pati un atklāj savu versiju par to, kur atradās divpadsmit dienas.

Kad Andris un Liene tieši pirms divām nedēļām (20. septembrī; Andris nenoliedz, ka strīda laikā ar maku nejauši trāpījis pa Lienes lūpu) sastrīdējušies pie Nacionālā teātra, Liene noraudājusies devusies mājup, un pie dzīvokļa satikusi radiniekus.

Liene piekritusi aizbraukt līdzi vienam no brālēniem uz Carnikavu. Nākamajā dienā Liene patiesi aizvesta uz klosteri Liepājā – viņa īsti neatceroties, bet kādā brīdī brālēns paņēmis arī viņas telefonu, sakot, ka uz kādu brīdi vajag aizmirst sociālos tīklus un internetu.

Klosterī Liene sadraudzējusies ar divām māsām no Polijas, palīdzējusi apdarīt saimniecības darbus, pļāvusi zāli, griezusi kāpostus marinēšanai. Darbu darījusi ar prieku, bet sācis uztraukt, ka viņa netiek prom – tāda bijusi klostera vienošanās ar Lienes radiem.

Pēc piecām dienām atbraucis brālēns un, tā vietā, lai vestu Lieni atpakaļ uz Rīgu, viņa nonākusi Jelgavas psihoneiroloģiskajā slimnīcā “Ģintermuiža”. Pāris nojauš, ka tas darīts, lai paildzinātu to laiku, ko Liene pavadītu šķirta no Andra.

Andris stāsta, ka radinieku plāns bijis Lieni slimnīcā ievietot uz 37 dienām, bet pēc tam sūtīt uz Minesotas programmu atkarību ārstēšanai. Vienlaikus Lienei sastāstīts, ka Andris atgriezies pie sievas Madaras un meitām. Tā kā tālruņa Lienei nav bijis, viņa “vienkārši jukusi prātā no šīs informācijas.”


LASI VAIRĀK >>>

1. KIVIČS JAU ATKAL VESELS

2. KIVIČS PIEDZĪVO SIRDSLĒKMI

3. KIVIČS PIEKĀVIS MĪĻOTO LIENĪTI

Kamēr plašsaziņas līdzekļi un sabiedrība brīnās par šīm peripetijām, Kivičs un Skulme piektdienas vakarā aicina uz kārtējo tiešraidi Facebook, kurā skaidrošot notiekošo.

loading...

1 Comment

  1. anna 05.10.2019 at 14:53 - Atbildēt

    Nu tagad arī šis portāls iesaistījies melu izplatīšanā! 🙁