Kukurūzas Supermēness septembra beigās. Piepildi vēlmes un maini likteni!

19-09-2023

Ekrānuzņēmums no Rsute

Ar Mēnesi saistītā noslēpumainā un maģiskā pasaule vienmēr ir bijusi kaut kas fascinējošs. Viens no šādiem maģiskiem mirkļiem ir Supermēness, kad Mēness pietuvojas Zemei tuvāk nekā parasti.

2023. gada 29. septembrī gaidāms Kukurūzas pilnmēness – notikums, kas sola ne tikai vizuālu baudījumu, bet arī iespēju ietekmēt likteni. Uzzināsiet, kā šajā dienā iztēloties vēlēšanos, ko vajadzētu darīt un ko darīt ir bīstami.

Likteņa un spēka datums Kukurūzas pilnmēnesī

Pilnmēness kalpo kā laiks, kad mēnesim ir īpaša ietekme uz cilvēku dzīvi. Šis brīdis tiek uzskatīts par periodu, kad atveras vārti noslēpumainām enerģijām un iespējām. Tāpēc gadsimtu gaitā maģiskajās praksēs pilnmēnesim ir piešķirta liela nozīme.

Cilvēki to uzskatīja par labvēlīgu laiku, kad var piepildīt vēlmes un mainīt savu likteni.

Kukurūzas supermēnesim piemīt unikāls maģisks spēks. Kukurūzas Mēness simbolizē pārpilnību, ražu un auglību. Saskaņā ar ezotēriskajām mācībām šajā laikā savā dzīvē var piesaistīt pozitīvas labklājības, izaugsmes un pārpilnības enerģijas.

Pieci veidi, kā ietekmēt savu likteni pilnmēness dienā 29. septembrī

Meditācija un vizualizācija. Pilnmēness laikā meditācija un vizualizācija iegūs īpašu vērienu. Tas ir brīdis, kad jūsu nodoms kļūst spēcīgāks, pateicoties mēness enerģijai, kas palīdzēs jums mainīt savu likteni.

Izveidojiet savu rituālu. Izveidot savu rituālu, kas atbilst jūsu uzskatiem un vēlmēm, var būt nenoliedzami efektīva prakse. Tā var būt īpašas atmosfēras radīšana, izmantojot sveces, burvestības vai darbs ar maģiskiem simboliem. Galvenais ir ticēt maģijai un savam spēkam, jo tikai tad rituāls iegūs vēlamo efektu.

Kristālu izmantošana. Kristāli tiek uzskatīti par enerģijas glabātājiem, tie spēj piesaistīt un saglabāt vēlamo likteni. Novietojiet savus kristālus supermēness spīdumā, lai tie būtu piesātināti ar pozitīvu enerģiju.

Novēlējumi. Pilnmēness ir lielisks laiks, lai izteiktu vēlējumus. Tomēr standarta metožu vietā izmēģiniet ko jaunu: uzrakstiet savu vēlējumu uz papīra, sadedziniet to, aprociet zemē, izmantojiet īpašu tinti vai sarīkojiet ceremoniju, kurā nolasiet savu vēlējumu Mēnesim.Strādājiet pie sevis. Izmantojiet spēcīgo pilnmēness enerģiju, lai strādātu ar savu enerģiju. Tas var būt attīrīšanas rituāls, meditācija, lai aktivizētu savus enerģijas centrus un attīstītu savas psihiskās spējas.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Mēness kalendārs septembrim: labākās dienas, kad griezt, krāsot, veidot matus

Kad stādīt ziemas ķiplokus pēc mēness kalendāra septembrī un oktobrī?

Mēness kalendārs SEPTEMBRIM: labvēlīgās un bīstamās dienas

Kad mēness ļaus piepildīties taviem sapņiem? Drošākie datumi SEPTEMBRĪ