Krāpj un netaisās mainīties. Septiņas pazīmes, ka vīrietis slēpj patiesās domas

08-07-2024

Foto – Pixabay

Tu domā, ka esi atradusi savu vīrieti, taču viņa rīcība liecina par pretējo. Viņš ir apburošs un uzmanīgs, bet ir nomācoša sajūta, ka viņš vienkārši nav gatavs saistībām.

Tava intuīcija, visticamāk, nemaldās. Ir pienācis laiks apbruņoties ar zināšanām, lai agrīni atpazītu brīdinājuma pazīmes.

Lūk, septiņas acīmredzamas pazīmes, kas liecina, ka viņš jūs krāpj un negrasās mainīties. Esiet gatavas, jo dažas no tām var jūs pārsteigt.

1. Viņa vārdi ir pretrunā ar viņa darbiem

Tā ir labi zināma patiesība: darbi runā skaļāk nekā vārdi.

Attiecībās tas ir īpaši svarīgi.

Viņš var teikt, ka tu viņam patīc, bet vai viņa rīcība to apstiprina?

Vai viņš pavada laiku kopā ar jums, iepazīstina jūs ar saviem draugiem, veido nākotnes plānus? Ja atbilde ir “nē”, iespējams, viņš jūs krāpj.

Vīrietis, kuram patiešām rūp, atbalsta savus vārdus ar darbiem un neatstāj tev šaubas par savām jūtām.
2. Viņš ir pārāk šarmants

Šarms pats par sevi nav slikts, bet, ja vīrietis jau no paša sākuma apber jūs ar komplimentiem un izdara ekstravagantus žestus, tas var būt signāls, ka viņš cenšas jūs noturēt pieķertu, neuzņemoties saistības.

Īsta saikne veidojas laika gaitā, pateicoties kopīgai pieredzei un savstarpējai uzticībai. Ja viņš cenšas attiecības paātrināt bez stabila pamata, tas ir iemesls padomāt divreiz.

3. Viņš izvairās runāt par nākotni

Ja jūs jau kādu laiku tiekaties, bet viņš joprojām izvairās runāt par nākotni, tā ir skaidra zīme, ka viņš neplāno to ar jums. Runa ir par sīkumiem: brīvdienu plāniem vai to, ko jūs darīsiet nedēļas nogalē. Ja viņš izvairās no šīm sarunām, ir vērts pievērst uzmanību.
4. Viņš slēpj jūsu attiecības

Ja vīrietis ir nopietns, viņš ar lepnumu iepazīstinās jūs ar saviem draugiem un ģimeni. Taču, ja viņš slēpj jūsu attiecības, tā ir zīme, ka viņš nemeklē ilgtermiņa saistības.

Kad kāds tev parāda, kas viņš ir, noticēsi viņam pirmajā reizē. Ja viņš nevēlas tevi iekļaut savā dzīvē, nedomā, ka vari viņu mainīt.

5. Viņš turpina izmantot iepazīšanās lietotnes

Ja jūs jau kādu laiku tiekaties, bet viņš joprojām aktīvi izmanto iepazīšanās aplikācijas, tā ir zīme, ka viņš nav gatavs nopietnām attiecībām. Vīrietis, kurš ir patiesi iemīlējies, nemeklēs rezerves.6. Viņu neinteresē tavi draugi un ģimene

Ja tavs draugs izvairās no tikšanās ar taviem draugiem un ģimeni vai necenšas ar viņiem kontaktēties, tā ir zīme, ka viņš ar tevi ilgi neuzturēsies. Vīrietis, kurš tevi novērtē, centīsies sazināties ar taviem tuviniekiem, jo viņš saprot, cik daudz viņi tev nozīmē.

7. Viņš rīkojas pretrunīgi

Ja vienā brīdī viņš ir koncentrējies uz tevi un nākamajā brīdī atkāpjas, tas ir nopietns sarkanais karodziņš. Īstai mīlestībai ir jābūt stabilai un jānes tev mieru. Ja tu nepārtraukti esi uz trauksmes robežas, domājot, kā viņš jūtas, viņš, iespējams, neplāno ilgtermiņa attiecības.

***

Šo pazīmju atpazīšana nenozīmē vīrieša vainošanu vai demonizēšanu. Tas ļauj jums pieņemt gudrus lēmumus attiecībās, izvairoties no nevajadzīgām sirdssāpēm un ieguldot savu laiku un enerģiju tur, kur tas patiešām ir svarīgi.

Mīlestības un sevis izzināšanas ceļojumā vissvarīgākās attiecības ir ar sevi. Sevis novērtēšana un cienīšana nosaka to, kā pret jums izturēsies citi. Jūs esat pelnījuši konsekventu, cieņpilnu un uzticīgu mīlestību.

Kā reiz teica Buda: “Tu pats, tāpat kā ikviens cits cilvēks visā Visumā, esi pelnījis savu mīlestību un mīlestību.” Nekad to neaizmirstiet.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Šķiršanās – neizbēgama. Desmit sievietes atklāj, kad to sapratušas

Pieci tumšās psiholoģijas paņēmieni iepazīšanās laikā: kā neiekrist slazdā

Kraukšķīga garoziņa, bagātīgs pildījums: ābolu pīrāgs amerikāņu gaumē. + Vēl piecas ābolkūku receptes!