Ko princese Diāna teica Čārlzam pēc šķiršanās?

19-09-2019


Velsas princese Diāna sāpīgi pārdzīvoja neveiksmīgo laulību, lai gan saprata: viņa nespēs saglabāt laulību ar Čārlzu, kuram paredzēts karaļa tronis.

Viņu ģimenes dzīve pastāvīgu atradās plašsaziņas līdzekļu un sabiedrības uzmanības centrā visus 15 abu laulības gadus. 1996. gadā princese Diāna un princis Čārlzs beidzot oficiāli izšķīrās, un šī šķiršanās kļuva par vienu no skaļākajiem notikumiem pagājušā gadsimta nogalē. Bet ko juta pati Diāna pirmajā laikā pēc tam, kad vairs nebija Velsas princese?

Kā raksta karaliskās ģimenes apskatniece Ingrīda Sjuarda grāmatā “Karaliene un Dī: nezināmais stāsts”, pirmajā tikšanās reizē ar Čārlzu pēc šķiršanās Diāna uzdevusi bijušajam vīram skumju jautājumu.

Bijušie dzīvesbiedri satikās Diānas apartamentu pirmajā stāvā Kensingtonas pilī, un princese jautāja: “Kāpēc tam bija jānotiek tieši ar mums?”

Kā atzīmē Sjuarda, savulaik miljoni pielūdzēju ievēroja bīstamus signālus pāra attiecībās.

Grāmatā “Čārlzs un Dī: patiesība aiz kāzu kulisēm”, apskatniece raksta, ka daži Čārlza draugi uzskatīja: šīs attiecības var kļūt par “absolūtu katastrofu”.

“Starp Čārlza draugiem bija vesela grupa, kuri redzēja, ka tā var kļūt par absolūtu katastrofu. Viņa bija kā vidusskolniece, bet viņš kā profesors.” Turklāt kādā brīdī Čārlzs acīmredzot pateicis draugiem, ka ir “apmulsis un satraukts.”

“Princis Čārlzs pastāvīgi atkārtoja, ka izdarījis pareizo izvēli attiecībā uz savu valsti. Viņš arī gribējis darīt tā, ka būtu labāk ģimenei,” piebilst Sjuarda.

Bet Velsas princis nebija vienīgais, kuram ienāca prātā šādas domas. Kādā reizē arī Diāna teikusi savām māsām, ka viņa, iespējams, nespēs palikt visu dzīvi kopā ar Viņa Majestāti.

Avots: “Brainum”

loading...