Ko Pilnmēnesī paveikt savas mīlestības labā? Mazas burvestības

23-08-2018

Foto - Pixabay

Foto – Pixabay


Pilnmēness vienmēr ir mazliet mistisks laiks, jo mēness ietekme uz cilvēkiem sasniedz maksimālo punktu. Tas ir laiks, kad varam piesaistīt savai dzīvei vēlamo. Ko darīt, lai piesaistītu dzīvē mīlestību?

Rozā sveces
Iededz Pilnmēness naktī rozā sveces. Tās palīdzēs piesaistīt dzīvē mīlestību un piepildīt sirdi ar šīm jūtām. Tieši rozā, nevis sarkanas! Sarkanā ir Marsa – uzvaras un panākumu krāsa. Rozā savukārt nozīmē romantiku, Veneru, mīlestību.

Paskaties uz mēnesi un saki šādus vārdus: “Pilnmēnes, palīdzi man pārveidot savu enerģiju par mīlestību, lai es satiktu savu otro pusīti!” Tieši mīlestības enerģija un piepildītība ar šīm jūtām piesaistīs tavā dzīvē liktenīgu tikšanos.

Vēstule
Uzraksti vēstuli savam nākotnes iecerētajam. No sirds uzraksti visu, ko vēlētos viņam pateikt, ko vēlētos dāvāt un kā redzi jūsu nākotni. Vēstule jāglabā, līdz tikšanās būs notikusi reālajā dzīvē.

Rotaslieta
Uzlādē ar Mēness enerģiju kādu rotaslietu. Uz palodzes Pilnmēness naktī noliec kādu iemīļotu rotaslietu un saki šādus vārdus: “Pilnmēnes, uzlādē šo rotu ar mīlestības enerģiju!” Nākamajā dienā apliec šo rotu un biežāk nēsā. Tā var piesaistīt mīlestību.

Rozā kvarcs
Pilnmēnesī var sākt nēsāt akmeni, kas piesaista mīlestību – rozā kvarcu. Šo akmeni jāiegādājas līdz Pilnmēnesim, tad uz diennakti jānoliek uz palodzes, lai tas uzlādētos ar Mēness enerģiju, bet pēc tam ar vārdiem: “Es mīlu, un mani mīl” jāapliek šī rotaslieta un jānēsā katru dienu līdz nākamajam Pilnmēnesim, kad to var atkal uzlādēt.

Avots: “Esotericblog”

loading...