Ko no Jaunā gada gaidīt Vēzim? Slavenā astrologa Pāvela Globas prognoze

14-12-2017

vezis

2018. gadā mūs gaida lielas pārmaiņas un interesanti jaunumi. Slavenā astrologa Pāvela Globas padomi un prognozes palīdzēs ieraudīt gada “lielo bildi”. Kaut kas labs gaida katru zodiaka zīmi, bet ne vienādā mērā.

2018. gads, kas paies Dzeltenā Suņa zīmē, no astroloģiskā skatpunkta būs visnotaļ skaidrs un racionāls. Tā ir šī gada galvenā priekšrocība, kas kompensē visus iespējamos trūkumus.

Analizējot gadu, jāņem vērā Plutona, Neptūna, Urāna, Jupitera un Saturna kustību. Globāli vislielākā ietekme ir Jupiteram – tā smagā un visnotaļ jūtamā enerģētika spēj ietekmēt ļoti daudz ko, bet arī pārējās planētas nedrīkst novērtēt par zemu.

Kas 2018. gadā gaida Vēzi?
Jupiters un Saturns cīnās par tavu veiksmi, jo pēc rakstura šīs planētas ir pilnīgi atšķirīgas. Līdz 7. novembrim Saturns Mežāzī būs spēcīgāks nekā Jupiters, bet pēc tam Jupiters pāries Skorpiona zvaigznājā, paaugstinot savu enerģētiku. Protams, tev arī līdz 7.novembrim var paveikties itin visā, tomēr gada beigās šī iespējamība būs ievērojami augstāka.

Vēl veiksmīgi periodi būs tie, kuros Jupiters ies uz priekšu, bet Saturns – atpakaļ. No 10. jūlija līdz 5. septembrim būs tieši tāds laiks. Lieliski piemērots brīdis, lai pārvarētu negatīvas programmas. Tavs uzdevums – pareizi novērtēt savas iespējas un atrast otro pusīti. Mīlestībai labāks laiks vispār nemaz nav iedomājams! Romantika un flirts šķils dzirksteles!

loading...