Ko mums svētdien sola septembra Jaunais mēness?

03-09-2018

meness

Jaunā mēness periods ir piemērotākā diena pārmaiņām visās dzīves jomās. Šajā laikā Mēness ir atjaunotnes fāzē, bet tā ietekme veicina jebkura veida jaunu sākumu. Uzzini jau laicīgi, kas mūs gaida šajā periodā!

Pārmaiņas mūsu dzīvē nenotiek tāpat vien, bet daudzējādā ziņā tās ietekmē nakts spīdeklis. Kad mainās mēness fāzes vai stāvoklis, daudz kas norisinās arī uz zemes.

2018. gada 9. septembrī atkal vērojams Jauns mēness. Kādas labas lietas tas mums nesīs?

Astrologi iesaka šajā laikā īstenot dzīvē to, kas ieplānots agrāk, jo vairākumā gadījumu veiksme un panākumi garantēti.

Svētdien mēness atradīsies savienībā ar zodiakālo Jaunavu, kas labvēlīgi ietekmēs darbu un finansiālo situāciju. Var izdarīt lielus pirkumus, pieņemt svarīgus lēmumus, slēgt darījumus, bet brīvo laiku veltīt pašsattīstībai. Pateicoties mēness harmoniskajai enerģētikai, visā gaidāmi panākumi.

Diena norisināsies Saules aizbildnībā, kas nozīmē, ka daudzi no mums jutīsies spēcīgāki un pārliecinātāki par sevi. Tie, kuriem svētdienā – Saules dienā – jāstrādā, to nenožēlos, jo veikt darbu būs daudz vieglāk.

Randiņš 9. septembrī arī ir laba doma, jo būs viegli iekarot potenciālā partnera sirdi vai pacelt attiecības jaunā līmenī.

Diena būs labvēlīga arī veselībai, jo mēness enerģētika mūsu pašsajūtu neietekmēs. Tomēr, lai paaugstinātu dzīves tonusu un nostiprinātu imunitāti, šajā dienā vēlams nodarboties ar vieglu fizisku slodzi vai pastaigāties svaigā gaisā.

Saskaņā ar mēness kalendāru Jaunais mēness norisināsies 29. mēness diennaktī. Tās enerģētika ir samēra saspringta, kas var ietekmēt fizisko labsajūtu – smagu fizisku darbu nav vēlams veikt.

Daudziem septembra Jaunais mēness atnesīs arī kādus pārbaudījumus. Var pārņemt skumjas par neīstenotiem plāniem un nesasniegtiem mērķiem. Kāds var sākt šaubīties par panākumiem tālākajā nākotnē. Šajā dienā vērts pārdomāt dzīvi un nolemt, ko vēlies mainīt nākotnē. Nav vērts pārdzīvot par garām palaistās iespējas: iespējams, augošā Mēnesī varēsi panākt iekavēto!

Avots: “Tayni-Miro”

loading...