Ko mums nesīs augusta Pilnmēness Zivju zīmē? Finanses, mīlestība, veselība

22-08-2018

pilnmeness9

Pilnmēness ir viena no neparedzamākajām dienām visā Mēness ciklā. Augustā tas varētu izvērsties īpaši bīstams, tāpēc šim notikumam īpaši jāsagatavojas.

Saskaņā ar Mēness kalendāru tas norisināsies 26. augustā Zivju zīmē. Enerģētiski nestabila situācija, kurai kopumā trūkst harmonijas. Šī diena var nest daudz problēmu, tāpēc necenties skriet pa dzīvi kā vējš, bet darboties maksimāli piesardzīgi.

Finanses un darbs 26. augustā
Šajā Pilnmēnesī lielas problēmas un finanšu zaudējumi var skart cilvēkus, kas nodarbojas ar intelektuālu darbu. Radošais progress var apstāties, iedvesma pazust. Tā būs stagnācijas diena, jo Pilnmēness sakrīt ar svētdienu un vairākumam cilvēku arī nenāksies meklēt motivāciju un pārdzīvot par zemu produktivitāti.

Centies šajā svētdienā nenodarboties ar mājas darbiem, vienkārši atslābinies. Paskaties kādu filmu,, palasi grāmatu, velti laiku saviem hobijiem. Maksimums, nomazgā traukus un drēbes.

Vietnes “Dailyhoro” astrologi iesaka visas dienas garumā vēdināt telpas.

Kas attiecas uz pirkumiem, visi speciālisti viennozīmīgi apgalvo, ka no tiem labāk izvairīties. Pat vienkāršs iepirkšanās gājiens pēc pārtikas var beigties ar bezmērķīgiem pirkumiem. Bet, ja no tā nevar izvairīties, izveido sarakstu un tam seko, neņem līdzi daudz naudas!

Mīlestība un attiecības Pilnmēnesī
Vairākumam cilvēku šis Pilnmēness traucēs mīlas lietās, jo var izraisīt vēlēšanos pabūt vienatnē, nodarboties ar personiskām lietām, īpaši rīta pusē. Vakara pusē vari uzaicināt ciemiņus vai arī turpināt dienu tāpat kā iesāki.

Ilglaicīgas attiecības 26. augustā var tikt pārbaudītas, jo iespējami strīdi un nesaprašanās, kas parādīs cilvēka “patieso seju” un raksturu.

Ja tikko esi sācis jaunas attiecības, paaugstināta impulsivitāte, ko izraisa aktīvs Mēness, arī var iedarboties negatīvi.

Kopumā dienu raksturos samērā daudz negatīvas komunikācijas. Ir vairākas metodes, kā atjaunot enerģiju pēc nepatīkamas saskarsmes. Tās vēlams likt lietā tieši šādās dienās, kad Mēness enerģija būs destruktīva un neveicinās psiholoģisku un dvēseles ievainojumu dziedināšanu.

Esi piesardzīgs ar greizsirdību, kas var satricināt visstiprākās attiecības. Dod tuvajam cilvēkam vairāk brīvības, ja viņam tā vajadzīga.

Noskaņojums un veselība 26. augustā
Pilnmēness Zivīs var izrādīties smags periods tiem, kas neprot noskaņoties uz pozitīva viļņa.

Problēmas var uzrasties no zila gaisa, jo vairākums cilvēku tādās dienās jau no paša rīta domā, ka diena būs neizdevusies, neinteresanta, un attiecīgi neko nedara, lai to mainītu. Tas nav gluži pareizi, jo veiksme nāks tikai pie tiem, kas tai tic.

Slikts garastāvoklis var piemeklēt tos, kas nezina, ar ko sevi nodarbināt, kā arī tos, kas visu dienu būs burzmas un sīkumainu lietu ielenkumā.

Pilnmēnesim ir kaut kas līdzīgs ar magnētisko vētru. Kad Mēness enerģija sasniegusi maksimumu, tā var provocēt galvassāpes, migrēnu, izraisīt miega traucējumus. Cilvēki šādā laikā ir nervozāki, parādās vēlme pamest visu pašplūsmā.

Avots: “Dailyhoro”

loading...