Ko darīt, lai skaistās siksniņkurpes neberztu kājas?

08-07-2017

sandales


 
Ir vasara – kad plīvo kleitas un kājās beidzot var vilkt krāsainas siksniņkurpes, kas tik daudzus mēnešus nogaidījušas skapī vai kārdinoši uzrunājušas veikalu plauktos.

Taču ikviena sieviete zina – lai cik skaisti kurpes izskatītos, bieži vien dzīvē problēma ir viena: jo vairāk siksniņu un dažādu dekoratīvo elementu, jo lielāka iespējamība, ka kurpes berzīs vismaz līdz brīdim, kad tās iestaigās. Ko darīt, lai izbēgtu no tulznām? Ar noderīgiem padomiem dalās “Euroskor” veikala vadītāja Liāna Graudiņa.

“Pirmkārt, iegādājoties apavus, noteikti jāpievērš uzmanība to materiālam – dabīgas ādas kurpes daudz vieglāk piemērosies konkrētas kājas īpatnībām, tās var pastiept, ja kādā vietā ir, piemēram, par šauru, turklāt kvalitatīvi un kopti ādas apavi kalpos vairāku gadu garumā,” norāda Liāna Graudiņa. “Tāpat vasarai lieliska izvēle būs kurpes no auduma, īpaši jauniešiem – tās elpo, ir ļoti ērtas un krāsainas, turklāt par salīdzinoši zemāku cenu.”
 
Kur vairāk siksniņu, tur lielāka iespējamība, ka kurpes var noberzt. “Te talkā var ņemt vairākus mājās esošus līdzekļus – piemēram, bērnu ziepes vai sveces un ar tām ierīvēt kurpju siksniņas no iekšpuses,” stāsta “Euroskor” veikala vadītāja.
 
“Reizēm siksniņkurpes mēdz berzt vietās, kur siksniņas ir savienotas, sasietas mezglos vai rada kādus citus nelīdzenumus – tādā gadījumā apavus var viltīgi uzlabot, neērtajās vietās no iekšpuses ielīmējot ādas loksnītes,” iesaka Liāna Graudiņa.
 
Arī tad, ja apavi kādā vietā, piemēram, maliņā šķiet par cietu un tāpēc riskē sarūpēt tulznas, risinājums var būt pavisam vienkāršs – ar ēdamkaroti rūpīgi izberzējiet konkrēto vietu, tādējādi to padarot mīkstāku. Talkā var ņemt arī nelielu āmurīti un uzmanīgi izdauzīt konkrētās apavu vietas vai siksniņas.
 
“Ja kurpes berž papēdī, visbiežāk tas nozīmē, ka konkrētais papēdis vienkārši kājai ir par dziļu. Arī šo problēmu var viegli atrisināt – ieliekot papildus papēdīti,” norāda apavu eksperte. “Mūsdienās veikalos ir pieejami dažādi šāda veida apavu aksesuāri, kas palīdz piemērot kurpi individuālajām vajadzībām. Piemēram, lai kāja neslīdētu uz priekšu kurpju purngalos var ievietot speciālu gelu, bet, ja kurpīte ir mazliet par lielu – papēža daļā ievietot speciālu supinātoru, kas noturēs kurpes kājās un ļaus justies ērti.”
 
Kā visātrāk kurpes ievalkāt, lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...

1 Comment

  1. Anna 20.06.2017 at 17:33 - Atbildēt

    Sapņo par nevainojami skaistām kājām? Naktīm, kurās kājas nesāp? Ieskaties, un uzzini, kur varēsi beigt savus meklējumus pēc pa īstam iedarbīga līdzekļa. https://goo.gl/zh8aZt