Ko acu krāsa liecina par tevi un saderību ar citas acu krāsas īpašniekiem?

04-10-2021
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

Pirmais iespaids un informācijas avots

Tiek uzskatīts, ka acis ir pats svarīgākais informācijas avots par jebkuru cilvēku. Vai kādreiz esat aizdomājušies par to, ko citiem var pastāstīt jūsu acu krāsa? Pēc cilvēka acu krāsas var uzzināt viņa raksturu, viņa iekšējo būtību un pat to, kādai jābūt cilvēka otrajai pusītei, lai attiecības būtu harmoniskas un veiksmīgas.

Zemeslodes pirmiedzīvotājiem acu pamatkrāsa bija brūna. Iestājoties ledus laikmetam, saasinājās jautājums par izdzīvošanu. Brūnacainajiem īpatņiem sāka pietrūkt enerģijas, lai izdzīvotu un apdzīvotu visu planētu. Mutāciju rezultātā radās zilacaini cilvēki, kuri bija ļoti enerģiski, atbildīgi, bezbailīgi.

Pēc vairākiem gadu tūkstošiem, savstarpēji precoties brūnacainajiem ar zilacainajiem, radās fantastiski acu krāsu toņi – zaļas, zilganbrūnas, pelēkzaļas, zaļganbrūnas un pat pelēkzaļibrūnas.

Taču joprojām atšķiras zilacaino un brūnacaino cilvēku enerģētikas līmenis. Pirmie cenšas darboties, otrie – saņemt; pirmie grib atbrīvoties no pāriplūstošās enerģijas, otrie dzēš savus trūkumus caur pirmajiem. Zilacainos var nosaukt par potenciālajiem donoriem, brūnacainos – par potenciālajiem vampīriem.

Jauktas krāsas acu īpašnieki sevī apvieno abus iepriekšminētos tipus, dažreiz viņi var būt devēji, dažreiz – ņēmēji.

Jums tiek piedāvāts iepazīties ar ļoti vispārīgiem acu krāsu raksturojumiem. Patiesie cilvēku raksturi ir daudz sarežģītāki un daudzveidīgāki. Šīs ir tikai kā shēmas, kā pieturas punkti.

Mūsu acis ir ne tikai dvēseles spogulis, bet arī mūsu likteņa kosmiskie spoguļi, teikusi astroloģe Ludmila Muravjova.

Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

Zilas (gaišzilas, pelēkas) acis

Zilo acu īpašniekiem daba prasa regulāru enerģijas izlādi. Tāpēc jūs nekad nevinnēsiet loterijā, jums nepalīdzēs ietekmīgi cilvēki izsisties dzīvē. Liktenis jums neko nedāvinās. Par katru veiksmi no jums prasīs maksimumu enerģijas. Un tas patiesībā ir jauki – jo jūs enerģija virza pretī mērķim, ar jūsu enerģiju var pārveidot pasauli.

Jūs esat cilvēks radītājs. Visa apkārtējā pasaule ir tikai līdzeklis jūsu visneprātīgāko ideju realizēšanai. Jums ir atļauts viss, ko patiesi gribas. Nebaidieties no apkārtējo pretestības.

Apkārtējie par patiesību uztvers jebkuru jūsu ieceri. Viņi būs laimīgi par jūsu eksistenci – absolūtās patiesības nesējiem, kas palīdzēs pārējiem izvairīties no mokošiem sevis meklējumiem.

Neiztērētā enerģija jūs mocīs un prasīsies tikt atbrīvota. To var palīdzēt izdarīt brūnu acu īpašnieks – jūsu neapmierinātība tiks kā ar roku atņemta. Visvieglāk un visveiksmīgāk no liekās enerģijas var atbrīvoties, kontaktējoties ar siltu acu īpašnieku no pretējā dzimuma.

Saderība

Veiksmīgai soļošanai pa dzīvi jums vislabākais būs brūnu acu īpašnieks. Jums abiem tad būs labi – jūs atbrīvosieties no liekās enerģijas, savukārt brūno acu īpašnieks to uzņems. Jūsu acis ir Saules un Veneras enerģijas sajaukums ar Saturnu. Tāpēc jūs esat apveltīti ar pievilcību, asu prātu, jūtīgumu, asprātību, temperamentīgumu. Jūs esat sabiedrisks un viegli rodat kontaktus ar citiem cilvēkiem.

Jūs ātri iemīlaties, taču tikpat ātri šīs jūtas jūsos var dzist. Par jums var teikt, ka esat ļoti viegli aizkaitināms, taču jūs ātri aizmirstat pāridarījumus.

Jūsu lielākais trūkums ir biežās kaprīzes.

Brūnas (melnas) acis

Foto - Pixabay

Foto – Pixabay


Brūno acu īpašnieki mērķa sasniegšanai neizvirza sev smagus uzdevumus, bet gan spēju patikt citiem cilvēkiem. Jūs esat aktīvs pasaules pārveidotājs, tikai to darāt ar citu roku palīdzību. Jūs parasti cīņā nemetaties ar atklātām kārtīm.

Atcerieties – jūs vienmēr šaubīsieties par saviem spēkiem. Attiecīgi pievilcība, kaprīzes un prasme nogaidīt – ir trīs jūsu dzīves trumpji. Iemācieties ar tiem prasmīgi rīkoties, un apkārtējie saplūksies, lai jums pasniegtu visu, ko vēlaties.

Zilo un pelēko acu īpašnieki cenšas atbrīvoties no liekās enerģijas, un jūs varat to vai nu pieņemt, vai arī no tās atteikties, liekot viņiem ciest vai meklēt citu enerģijas saņēmēju.

Jums ir jārūpējas par savu pievilcību – jāseko gan savam apģērbam, gan frizūrai, gan runasveidam, žargonvārdi jums nepiedien.

Saderība

Dzīves partneri izvēlieties pēc principa – kurš jums vairāk spēj dot. Pieprasiet kaut vai vismazāko upuri no partnera puses regulāri. Tas viņa dzīvei piešķirs lielāku jēgu.

Par visdrošāko pamatu laimīgai kopdzīvei kļūs zilo un pelēko acu īpašnieki. Esot viņiem blakus, jūs smelsieties tik daudz enerģijas, ka nekas vairs nešķitīs neiespējams.

Jūsu acis ir Saules un Marsa sajaukums, tādējādi jūs spējat mīlēt pašaizliedzīgi, jums piemīt stiprs gribasspēks un izlēmīgs raksturs.

Jūs esat diezgan greizsirdīgs, taču necenšaties to afišēt. Uz jums vienmēr var paļauties, jūs nekad nepievilsiet.

Jūsu raksturīgākās īpašības ir individualitāte, tieksme visu darīt patstāvīgi, spēja sasniegt lielus panākumus. Visvairāk neciešat spiedienu no malas.

Zaļas acis

zalas_acis1
Zaļo krāsu veido divu krāsu sajaukums – zilais un dzeltenais. Tādējādi jums piemīt divējāda enerģētika – donora un vampīra. Jūs nekrītat galējībās, bet meklējat zelta vidusceļu. Līdz ar to jūsu dzīves galvenais uzdevums – sasniegt saskaņu pašam ar sevi. Lai ko jūs darītu un runātu, jums ir jābūt lepnam par savām domām un rīcību.

Jums ir svarīgi, lai ar jums būtu apmierināti tie cilvēki, kuri jums ir nozīmīgi. Ja sev nav ko pārmest, pasaule ir gaiša un priecīga. Jūs ļoti pārliecināti zināt, ar kādām īpašībām jābūt apveltītam jums pašam, kādiem jābūt jūsu draugiem un kādam jābūt jūsu dzīvesbiedram. Ja cilvēks atbilst jūsu prasībām, jūs viņa dēļ iesiet caur uguni un ūdeni. Savukārt pret to, kurš jums nesimpatizē, jūs izturaties tik nevērīgi, ka iemantojat sev ienaidnieku.

Saderība

Veiksmīgai laulībai iesaka izvēlēties tikpat zaļu acu īpašnieku vai cilvēku, kuram ir acīs zaļgana nokrāsa.

Astroloģiski jūs esat paši maigākie cilvēki uz pasaules. Jūsu acu krāsa ir Veneras un Neptuna enerģijas sajaukums. Jūs vienmēr mīlat patiesi, kvēli, kā arī esat ļoti uzticīgs izvēlētajam partnerim. Draugi jūs ciena par uzticību un labsirdību, ienaidnieki necieš par principialitāti un stingrību.

Jūs esat lielisks sarunu biedrs. Jūs esat stabils un reāls, taču tajā pašā laikā jums piemīt arī fantāzija.

Vārdu sakot, jūs piederat pie visveiksmīgākajiem cilvēkiem.

Pelēkbrūnas acis

Foto - Pixabay

Foto – Pixabay


Ja jums ir pelēkas acis ar brūniem pigmentiem vai brūnas acis ar ievītu pelēko krāsu, liels cilvēku skaits jūsu priekšā klanīsies (pārnestā nozīmē). Lai gan parasti paiet ilgs laiks, līdz jūs ar kādu no viņiem nodibināt pastāvīgas attiecības. Tam par iemeslu ir jūsu pretrunīgais, nesaprotamais gan pašam, gan apkārtējiem raksturs.

Pelēkbrūnu acu īpašnieks ir gan enerģētiskais donors, gan vampīrs. Un katrs no abiem uzstājīgi grib dominēt. Dažreiz jums gribas, lai kāds jūs kontrolē, tad ir virsroku ņēmusi donora enerģētika. Taču pēkšņi jūsos var pamosties tirāna iezīmes, kad vampīrs ir izvirzījies priekšplānā. Tādējādi notiek iekšēja nemitīga cīņa.

Jums nav viegli dzīvot, bet arī apkārtējiem ir smagi ar jums.Saderība

Visveiksmīgākā saderība jums būs ar tādu pašu acu krāsas īpašnieku. Jums abiem tad šo divējādo enerģiju apmaiņa būs ideāla – viens dos, otrs ņems; pēc tam abi apmainās enerģētiskām lomām.

Jūsu acu krāsa ir no Saules un Mēness (kas ir pretēji spīdekļi), ar nelielu Marsa piejaukumu.

Jums piemīt liela vitalitāte, iniciatīva un nemierīgs raksturs. Jūsu acu krāsa liecina par lielu kaislību un mīļumu. Nekādi šķēršļi jums netraucē iekarot sava mīļotā sirdi. Lai gan jūsu apsēstība var nest ne tikai veiksmi, bet arī pārsteidzīgu lēmumu rūgtumu.

Pelēkzaļas (zaļganpelēkas) acis

uzacis1
Zaļā krāsa ir bremzējošs faktors, lai dvēseles dzīlēs mītošās negācijas neizlīstu uz āru. Pelēko acu agresivitāte, pašpārliecinātība, despotisms nevar pilnībā izpausties, ja cilvēkam ir kaut mazliet zaļganas acis.

Jūsu idejas ir pārdrošas un iedomīgas. Jūsu enerģijas pietiks desmitkārt tās realizēt, lai gan daudzām idejām tā arī nav lemts īstenoties. Iemesls? Jūs nespējat konfliktēt ar mīļiem un tuviem cilvēkiem, nespējat būt cietsirdīgs pret tiem, ko mīlat. Bet bez tā dažreiz nav iespējams radīt ko jaunu.

Saderība

Jūs vienmēr pats izvēlaties sev partneri, taču neesat ar mieru, lai kvēlotu tikai viena sirds. Ja partneris nedeg jums pretī, tad arī jūsu sirds ugunskurs dziest. Taču, ja liesma ir iedegusies arī otrā sirdī, tad jūs esat fanātiski uzticīgs savai izvēlei.

Tikai viena lieta spēj mainīt jūsu uzticību partnerim – ja jūs sajūtat, ka kādam citam daudz vairāk nepieciešama jūsu mīlestība. Bet jūsu mīla vienmēr nepieciešama būs cilvēkiem ar zaļganbrūnām acīm, tieši viņi dos jums īsto laimi kopdzīvē.

Jūsu acu krāsa ir Mēness un Veneras enerģijas sajaukums ar Merkura enerģiju.

Tādējādi jūs esat ļoti gudrs, jūtīgs, varat ļoti smagi pārdzīvot jums nodarīto aizvainojumu (turklāt to darāt klusībā).

Jūs esat kautrīgs, sapņains, ar vēlmi pabūt vienatnē. Jūs var uzskatīt par pragmatisku, centīgu, tajā pašā laikā arī romantisku cilvēku.

Zaļganbrūnas acis

Foto - Pixabay

Foto – Pixabay


Zaļā krāsa šajās acīs neļauj pilnībā izveidoties vampīra vai donora enerģētikai. Jūs, protams, centīsieties no apkārtējiem ņemt visu, kas ir iespējams, bet ne tik bezkaunīgi, kā to dara brūnacainie.

Jūs centīsieties cilvēkus pārliecināt, ka viņiem ir jārīkojas jums par labu, jo tas patiesībā ir viņu pašu interesēs. Zaļganbrūnu acu īpašniekiem piemīt filozofisks prāts un diplomāta talants.

Jums nav pieņemami vienkārši pagriezt muguru tam cilvēkam, kurš ir noignorējis jūsu lūgumu; jums ir jāpārliecinās, ka viņš to dziļi nožēlo. Tā dēļ jūs varat riskēt ar savu labklājību un pat dzīvību. Reizēm jūs esat atriebīgs un nežēlīgs.

Jums patīk, kad dvēselē ir miers un prieks, bet to nevar sasniegt bez gudrības. Jums ir attīstīta loģiskā domāšana.Saderība

Ideālas attiecības jums ir ar pelēkzaļu acu īpašniekiem.

Astrologi uzskata, ka jūsu acu krāsa ir Saturna, Marsa un Veneras enerģijas sajaukums.

Jums ir ļoti stiprs gribasspēks. Jūs varat gāzt visus kalnus. Lai gan jūs bieži uzskata par nerunīgu, tieši tas visbiežāk palīdz sasniegt savus mērķus.

Dažreiz esat nesavaldīgi, varat būt arī nežēlīgi. Dažreiz jūs pārdzīvojat stipru dusmu uzplūdus vai beziemeslu depresiju. Taču šādi mirkļi ir ļoti reti jūsu dzīvē.

Visbiežāk jums ir mierīgs, harmonisks dvēseles stāvoklis.

Avots: “Astromeridian”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Ko acu krāsa liecina par vīrieti attiecībās? Špikeris sievietēm

Ko par tevi atklāj acu forma un krāsa? Japāņu tests

Kādas acis būs mazulim atkarībā no vecāku acu krāsas? TABULA un VIDEO

loading...