Ko acu krāsa liecina par tevi un saderību ar citas acu krāsas īpašniekiem?

18-09-2018
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

Pirmais iespaids un informācijas avots

Tiek uzskatīts, ka acis ir pats svarīgākais informācijas avots par jebkuru cilvēku. Vai kādreiz esat aizdomājušies par to, ko citiem var pastāstīt jūsu acu krāsa? Pēc cilvēka acu krāsas var uzzināt viņa raksturu, viņa iekšējo būtību un pat to, kādai jābūt cilvēka otrajai pusītei, lai attiecības būtu harmoniskas un veiksmīgas.

Zemeslodes pirmiedzīvotājiem acu pamatkrāsa bija brūna. Iestājoties ledus laikmetam, saasinājās jautājums par izdzīvošanu. Brūnacainajiem īpatņiem sāka pietrūkt enerģijas, lai izdzīvotu un apdzīvotu visu planētu. Mutāciju rezultātā radās zilacaini cilvēki, kuri bija ļoti enerģiski, atbildīgi, bezbailīgi.

Pēc vairākiem gadu tūkstošiem, savstarpēji precoties brūnacainajiem ar zilacainajiem, radās fantastiski acu krāsu toņi – zaļas, zilganbrūnas, pelēkzaļas, zaļganbrūnas un pat pelēkzaļibrūnas.

Taču joprojām atšķiras zilacaino un brūnacaino cilvēku enerģētikas līmenis. Pirmie cenšas darboties, otrie – saņemt; pirmie grib atbrīvoties no pāriplūstošās enerģijas, otrie dzēš savus trūkumus caur pirmajiem. Zilacainos var nosaukt par potenciālajiem donoriem, brūnacainos – par potenciālajiem vampīriem.

Jauktas krāsas acu īpašnieki sevī apvieno abus iepriekšminētos tipus, dažreiz viņi var būt devēji, dažreiz – ņēmēji.

Jums tiek piedāvāts iepazīties ar ļoti vispārīgiem acu krāsu raksturojumiem. Patiesie cilvēku raksturi ir daudz sarežģītāki un daudzveidīgāki. Šīs ir tikai kā shēmas, kā pieturas punkti.

Mūsu acis ir ne tikai dvēseles spogulis, bet arī mūsu likteņa kosmiskie spoguļi, teikusi astroloģe Ludmila Muravjova.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7
loading...