Klupšanas akmeņu horoskops. Kādas kļūdas visbiežāk attiecībās pieļauj katra zodiaka zīme?

20-11-2020

Jaunava

Jaunavas izdomā pārāk daudz noteikumu, aizmirstot, ka mīlestība ir līdzīga plostam, kas virzās pa okeāna ūdeņiem un prasa elastību. Jaunavas, kuras prot abstrahēties no savas uzmācīgās vēlmes kontrolēt visu apkārtni, kļūst par ideālām otrajām pusītēm.

Svari

Svaru galvenā kļūda ir neprasme parādīt savu mīlestību, ko daudzi cilvēki uztver ļoti negatīvi. Svari izskatās vai nu vieglprātīgi, vai atsvešināti, bet tā nav. Viņiem ir vairāk jārunā par savām jūtām un jāpateicas otrajai pusei.Skorpions

Skorpioni ir vieni no greizsirdīgākajiem cilvēkiem, ja tic astrologiem. Un tas ir viņu galvenais trūkums. Viņu galvenā kļūda ir vēlēšanās kontrolēt otru pusi visā un vienmēr. Skorpioni ir konservatīvi, tāpēc domā, ka iemīlējušies pieder viens otram.

Strēlnieks
Strēlnieks ir tipisks egocentriķis. Mīlestībā ar tiem ir ļoti grūti, bet tie joprojām ir ļoti pievilcīgi, tāpēc viņiem piedod daudz. Astrologi iesaka šīs zīmes pārstāvjiem biežāk iesaistīt otro pusīti savās darīšanās.

Mežāzis

Mežāžu galvenā kļūda ir neuzticība. Šie cilvēki ļoti reti ir atvērti. Tam ir nepieciešams ilgs laiks. Ne visi ir gatavi gaidīt, tāpēc bieži vien tas noved pie attiecību pārtraukšanas.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri nereti pārsteidz otru pusi ar aklu pārliecību par savu taisnību. Ar Ūdensvīru nevar strīdēties, jo šim cilvēkam vienmēr ir taisnība. Viņi ne par ko neatzīst kļūdu un neatvainojas.

Zivis

Zivis ir vieglprātīgas un neuzticamas bezatbildības dēļ, kas galējās izpausmēs pārtop par vaļsirdīgu infantilitāti. Ja sievietēm tas ir zināmā mērā piedodams, tad vīriešiem ar šādu raksturu ir daudz grūtāk.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Trīs horoskopa zīmes, kuras ir sarežģīti mīlēt. + Vēl pieci attiecību horoskopi!

Kas vīrieša izskatā svarīgākais katrā zodiaka zīmē dzimušai sievietei?

Lasīt tālāk: 1 2
loading...