Klāt Zemeņu Pilnmēness. Ko tas mums nesīs?

17-06-2019

Jūnija pirmais jeb Zemeņu Pilnmēness palīdzēs īstenot vēlmes, apgalvo ezoteriķi. Jaunā mēnesī jāaktivizē spēki un enerģija – jāatbrīvojas no krāmiem, jāpieraksta vēlēšanās, jāizvirza nākotnes plāni – bet pilnmēnesī nepieciešams nomierināties un pat mazliet noslēpties.

Jūtas un emocijas šajā laikā ir īpaši saasinātas, un tas var izraisīt nervozitāti un nepareizus lēmumus.

Tomēr vasaras pirmais pilnmēness izcelsies ar vieglumu un mierīgumu. Indiāņi jūnija pilnmēnesi kādreiz saukuši par “Zemeņu mēnesi”, jo diena atbilda pirmās zemeņu ražas sākumam.

Astrologi paredz, ka tam piemitīs spēcīga enerģētika, kas pat spēs mainīt dzīves gaitu.

Pilnmēness zīmīgs arī ar to, ka tas norisināsies pirms vasaras saulgriežiem. Ko darīt, lai to vislabāk pavadīt?

Izvirzi prioritātes
Šajās dienās vērts sev uzdot jautājumu: kurp virzīties tālāk? Ieklausies sevī, analizē, kas šobrīd ir svarīgākais. Definē vēlmes un sāc virzīties tām pretī.

Neturi aizvainojumu
Astrologi sola, ka pilnmēness noritēs diezgan mierīgi, bet jāatturas no attiecību skaidrošanas, citādi vari ļauties pārmērīgām emocijām.

Labāk pārvērt domas par rīcību attiecībā uz sevi. Labs laiks, lai parakņātos sevī.

TRĪS INTERESANTI RAKSTI PAR PILNMĒNESI

1. KĀ ATKLĀT JAUNAS KANĀLU JŪNIJĀ?

2. MIEGS PILNMĒNESS NAKTĪS

3. PILNMĒNESS UN BALLĪTES

Dari ko lietderīgu
Ievirzi enerģiju darba projektos. Iespējams, tieši mēness enerģētika palīdzēs īstenot kādu sen ilgoto ideju, kas ļaus gūt lielus panākumus.

Piemēram, izdomā kādu biznesa plānu vai sāc piesaistīt partnerus. Iespējams, jau šonedēļ varēsi sākt īstenot lietu, ko jau sen esi atlicis.

Kam vērts pievērst uzmanību
Nedramatizē un nekrīti panikā. Pilnmēnesī iespējams pārspīlēt kādas problēmas nozīmi vai vienkārši izpūst no mušas ziloni.

Izvairies no konfliktiem. Cilvēki var īpaši asi uztvert kritiku, centies “neuzsprāgt” un pieņemt lēmumus racionāli.

Neslinko. Pilnmēnesī raksturīgs negatīvās enerģijas uzplaiksnījums, pozitīvās enerģijas trūkums. Bet bieži tieši agresijas un aizkaitinājuma spēks ļauj izdarīt soli uz priekšu. Ievirzi šo enerģiju praktiskā jomā.

Avots: “Esotericblog”

loading...

1 Comment

  1. Lelde 19.06.2019 at 07:49 - Atbildēt

    Ir vasaras pilnbrieds, Saulgriežu laiks. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2019. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
    Piedalies lielākajās Rietumeiropas, Amerikas, par Austrālijas un Japānas loterijās un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc nākošās nedēļas nogales. Reģistrējies pie licensēta brokera https://goo.gl/X17csF , aizpildi savus variantus pēc Sindikāta stratēģijas PowerBall un SuperEnalotto izlozēm, kur Džekpotā nākošajā – šīs nedēļas nogales izlozēs tiks izspēlēti vairāk 92 un 172 miljoni, un, izmantojot Pilnā Mēness spēcīgo ietekmi, jau tuvākajās nedēļās iegūsti līdzekļus, ar kuriem pietiks gan samaksai par jebko, kas ienāk prātā, pat pēc tam, kad valsts būs atvilkusi nodokļus – vairākiem ekstrā-klases auto, skaistai mājai, jūgendstila dzīvoklim, vasarnīcai pie Vidusjūras, dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem.