Klāt Pilnmēness: šoreiz īpaši iedarbīgi naudas piesaistes rituāli

01-03-2018

luna


Pilnmēness, kas norisināsies 2. martā, īpaši piemērots, lai veiktu dažādus vienkāršus rituālus veiksmes un finansiālās labklājības piesaistīšanai, apgalvo astrologi un dalās padomos, ko vari paveikt jau vēl šovakar!

Pirmais rituāls ir patiešām ārkārtīgi vienkāršs, bet, kā runā, varen iedarbīgs. Jo galvenais ir ticība sev un nakts spīdekļa spēkam. Kad naktī pie debesīm parādās pilna mēness disks, saki šādus vārdus: “Mēness, novērs manu naudas trūkumu un uzdāvini bagātību.”

Pēc tam jāpārskaita visa nauda, kas ir makā. Tas pats jādara arī visiem mājiniekiem. Šī vienkāršā burvestība palīdzēs atvērt naudas enerģijas plūsmas un piesaistīt papildu līdzekļus.

Tāpat vari veikt rituālu veiksmes piesaistīšanai, jo mēdz taču būt tā, ka dari visu iespējamo, lai gūtu panākumus, bet tie it kā izvairās no tevis.

Lai piesaistītu veiksmi, 2. martā izej uz ielas un saki šādus vārdus: “Kā Mēness kļuva pilns, tā mana dzīve ar veiksmi piepildīsies. Nakts skaistuli, palīdzi man kļūt veiksmīgam/veiksmīgai!”

Rituāla vārdi jāsaka, skatoties tieši mēnesī. Pēc to izrunāšanas jādodas mājās un uzreiz jāliekas gulēt, līdz rītam ne ar vienu nesarunājoties. Ja to izdarīsi pareizi, uz veiksmi nebūs ilgi jāgaida, apgalvo ezoteriķi.

Lai visiem 2018. gads veiksmīgs un pietiek gan naudas, gan mīlestības!

loading...