Klāt gada pēdējās dienas. Kāpēc tieši tagad svarīgi visiem piedot?

30-12-2019

Godīgi sakot, patiesi un no sirds piedot pāridarītājiem spēj ne katrs cilvēks – tas ir ļoti grūti. Aizvainojumi mēdz būt ļoti dziļi, tik sāpīgi, ka ir sajūta – piedošana nav iespējama.

Reizēm patiešām sirsnīgi cenšamies piedot, bet vēlāk apzināmies, ka aizvainojums nekur nav pazudis, tieši otrādi – vēl noturīgāk iekārtojies uz palikšanu sirds dziļumos. Un grauž mūs atkal kā nejauks kurpē iekļuvis akmentiņš. Tātad ar prātu saprotam, ka piedošana ir labākais risinājums, bet dvēsele turpina mocīties.

Pirmkārt, ieteicams padomāt un saprast, kāpēc tevi aizvainoja un ko tieši neizdodas aizmirst. Jo katrs cilvēks ir neatkārtojams un atšķirīgs. Ļoti iespējams, tas, kurš nodarīja tev pāri, ir kaut kādā ziņā tik dīvains, ka pat nesaprot, kas noticis.

Ja tas ir arī tavs gadījums, tu diez vai spēsi viņu pārliecināt, ka jūties aizvainota, bet pati joprojām mocīsies.

Ko darīt? Jāmēģina ne tikai prātam, bet arī sirdij pastāstīt, ka piedošana vairāk vajadzīga nevis viņam, bet tev pašai. Kad jutīsi, ka esi piedevusi pa īstam, uzreiz kļūs viegli un gaiši.

Iespējams, tev palīdzēs vēršanās pie Dieva, ticība un sirsnīga lūgšana. Tiklīdz sāk nomākt kārtējais naida un atriebības alku vilnis, aizej uz baznīcu.

Piedošana īpaši svarīga aizejošā gada pēdējā dienā, lai neaiznestu šīs smagās jūtas līdzi jaunajā gadā. Lai tavā “bagāžā” paliek tikai prieks, gaišums un viss labais!

Tāpat noteikti ir cilvēki, kurus esi aizvainojusi pati ar vārdu vai rīcību – apzināti vai neapzināti. Palūdz viņiem piedošanu, lai cik grūti tas būtu. Atceries, ka ļaunumu nekad nevar iznīcināt ar ļaunumu, tikai ar labestību un mīlestību. Tikai gaisma liek izklīst tumsai!

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Trīs horoskopa zīmes, kas visjautrāk sagaidīs Jauno gadu. + Pieci horoskopi Žurkas gadam!

Mīlestības horoskops 2020.gadam. Uzzini pirmais!

Ziemassvētku nedēļas horoskops: trīs zodiaka zīmes gaida liktenīgas pārmaiņas!

loading...