Kivičs internetā tirgo “pirmās nakts auto”; tas liek aizdomāties!

18-03-2019
Foto - Facebook, ss.com

Foto – Facebook, ss.com

Skandalozais šovbiznesa pāris Andris Kivičs un Liene Skulme atkal pamanījušies sev pievērst uzmanību – šoreiz interneta ziņu portālu veidotāji un apmeklētāji pārdomā mūziķa publicēto sludinājumu par viņa mīļotās sievietes automašīnas pārdošanu.

Pēc Kiviča vārdiem, piedāvājums esot ekskluzīvs, toties stipri samulsina maziņā Hyundai Getz auto pārdošanas sludinājuma teksts.

“Absolūti ekskluzīvi. Unikāls piedāvājums. Latvijas šī brīža karstākais šovbiznesa pāris Andris Kivičs un Liene Skulme pārdod mašīnu, ar kuru 2018.gada 23.novembrī devās kopā pavadīt pirmo kaislīgo nakti.

Mašīnā nav smēķēts, taču ir jūtama mīlestības smarža. Mašīnai ir laba aura, mašīnā katru dienu ir teikti vārdi “Es Tevi mīlu – es Tevi arī”.
392084_91cda696d8
Auto nav cietis nevienā avārijā. -22 grādos lec ar pirmo reizi. Atdodam tik lēti (nobraukums oriģināls), jo braucam prom no Latvijas,” teikts sludinājumā.

Auto ir 2007.gada izlaiduma hečbeks melnā krāsā. Nobraukums – 87 399 kilometri; cena – 1200 eiro.”

Mulsina ne tikai “mīlas nakts” tematika, bet arī tas, kā augumā raženais Kivičs juties pēc šajā miniatūrajā spēkratā pavadītajām stundām.

loading...