Kivičs grasās izdot otro grāmatu; kopā ar Skulmi gozēsies televīzijā

12-02-2019
Publicitātes foto

Publicitātes foto

Par to mūziķis un viņa mīļotā stāsta telekanāla “STV Pirmā!” sarunu šovā “Starp mums runājot”, kas ēterā būs šovakar. Raidījumā Andris un Liene atklāj gan savu iepazīšanās stāstu, gan to, kādi piedzīvojumi bijuši Berlīnē un ka Kivičs teju jau pabeidzis darbu pie savas otrās grāmatas.

9. februārī apritēja tieši trīs mēneši kopš Kiviča un Skulmes „īstās satikšanās”. „Dienu iepriekš iedzērām tēju un nevarējām viens par otru vairs nedomāt,” atklāj Kivičs. „Kad dzērām tēju un mēs atvadījāmies, tu mani pussekundi par ilgu apskāvi, un tad jau bija skaidrs, ka tur kaut kas būs,” raidījumā atklāj Liene.

Un bija arī – 9. novembrī puspiecos no rīta, kad Kivičs tikko bija atgriezies no Mārtiņa Freimaņa piemiņas pasākuma Aizputē, viņš saticis Lieni kādā Vecrīgas klubiņā, kur abi runājušies, runājušies un “kārtīgi pirmo reizi pabučojušies”.

Kopš tā laika pāris ir kopā, nebeidzot gandrīz katru dienu sajūsmināt soctīklu apmeklētājus ar dažādām atziņām par dzīvi un pat pliki filmējoties vannā. Tiesa gan, pēdējais izgājiens daļā sabiedrības izraisījis sašutumu un nevēlēšanās turpmāk sekot slavenību pārīša gaitām.

loading...

3 Comments

 1. Anonymous 12.02.2019 at 21:32 - Atbildēt

  ko vel sito debiliki laiz televizija

 2. Zaķis 12.02.2019 at 21:45 - Atbildēt

  Ļoti skaists pāris!!!!! Nemaz nerunājot par to, ka atšķiras no pelēkās sērijveida masas! Lielākā daļa sabiedrības jau nekad nav varējuši izturēt, ja kāds ar savu uzvedību vai izskatu atšķiras no citiem! Simpātiski cilvēki ar oriģinālu piegājienu dzīvei! Un tagad mani pie karātavām!!!

 3. aizdevumus 13.04.2019 at 14:00 - Atbildēt

  Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

  WhatsApp vai zvaniet: +1201865546