Kiviča sāgā iesaistās pat reklāmists Stendzenieks: komentē rupji, bet kodolīgi

10-01-2019

kivics

Pēdējā mēneša galvenās baumu ziņas godu izpelnījusies mūziķa un arī politikas lauciņā spēkus iemēģinājušā Andrs Kiviča šķiršanās no savu divu meitu māmiņas Madaras un “dvēseles radinieces” atrašana sabiedrības dāmā Lienē Skulmē, kura iepriekš rotājusi dzeltenās preses slejas kā aktiera Andra Buļa ilglaicīga mīļākā. Viedoklis ir ne tikai visām iesaistītajām pusēm, bet pat pazīstamajam reklāmistam Ērikam Stendzeniekam.

Iespējams, vairāk par publikācijām izklaides žurnālos šis notikums neizpelnītos, ja jaunais pāris paši nepievērstu sev uzmanību ar saistošiem izteikumiem un bildēm sociālajos tīklos.

Piemēram, pamanīti un apspriesti līdzīgie tetovējumi, kurus abi sev nesen izveidojuši, Andra histēriskā reakcija uz ironiskām karikatūrām un nesaudzīgi uzbrukumi komentētājiem.

Protams, nepamanīta nepalika arī Kiviča draudēšana apsmaidītājiem – jo par nelabvēļiem šos komentētājus grūti nosaukt. Temperamentīgais mūziķis kārtējo reizi draudējis ar fizisku izrēķināšanos, izraisot jaunu jautrības vilni.

Nākamais izteikums bija tikpat saistošs: portālam skaties.lv Kivičs paziņoja, ka kopā ar Lieni un bērniem (abiem kopā to ir veseli seši) šī skandāla dēļ pametīšot Latviju.

Malā nav palikusi arī Kiviča nu jau bijusī sieva Madara, kura atzinusi, ka ļoti bēdājusies par vīra soli, bet tagad meklē auklītes darbu. Savukārt jaunā mīla Liene Skulme apgalvo: Madarai jau sen esot cits vīrietis!

Soctīklotāji atzinuši, ka katru vakaru gaida jaunus komentārus Kiviča profilā Facebook: tie aizstājot pat ikvakara grāmatas palasīšanu vai seriāla skatīšanos.

Izskatās, ka sāgai būs turpinājums, jo nupat apspriešanā iesaistījies pat pazīstamais reklāmas speciālists Ēriks Stendzenieks. Tiesa gan, viņa viedoklis par Andri Kiviču ir skarbs – lasi zemāk!

4647

komenti

loading...