Ķīniešu kalendārs: ko par tevi liecina dzimšanas gada pēdējais skaitlis

21-01-2020

Foto Pixabay

Saskaņā ar ķīniešu kalendāru ikviena cilvēka dzimšanas gada pēdējam ciparam ir liela nozīme, jo tas ļauj dziļi izgaismot personības šķautnes.

1. elements – metāls (0-1)
Cilvēkiem, kuru dzimšanas gads beidzas ar nulli un vieninieku, raksturīgas tādas īpašības kā vēlme pēc personiskās telpas un elastīguma. Tu dod priekšroku ieturētai uzvedībai un vēlies būt neatkarīgs, nepievēršot uzmanību citu ieteikumiem. Tu esi orientēts uz karjeru un, visticamāk, sasniegsi savus mērķus.

Lai gan tu dievini greznību un sabiedrības atzinību, privātums ir tavu prioritāšu saraksta augšgalā. Runājot par attiecībām, tu vari sajust nepārliecinātību. Attiecībās tu arī vari ciest neveiksmi, ja partneris/partnere tev nepalīdz un neatbalsta.

2. elements – ūdens (2-3)
Ūdens ir pielāgošanās iemiesojums. Tas padara tevi radošu, emocionālu un jūtīgu. Tu proti saviem vārdiem formulēt citu cilvēku uzskatus un viedokļus. Tā vietā, lai būtu pārmērīgi dominējošs partneris, tu esi kontrolējošs dzīvesbiedrs.

Tu spēj prasmīgi nomierināt citus cilvēkus – tas palīdz tev kļūt par pievilcīgu personību. Tomēr dažreiz tu vari šķist neizlēmīgs. Pārliecinies, vai citi neuztver tavu labsirdību kā pašsaprotamu.

3. elements – koks (4-5)
Miza ir viena no svarīgākajām koka daļām ne tikai tāpēc, ka tā kokam sniedz spēku, bet arī pasargā to no nelabvēlīgiem laika apstākļiem un piešķir estētisku izskatu. Cilvēki, kuru dzimšanas gads beidzas ar 4 un 5, augstu vērtē labklājību, pieredzi un zināšanu pilnveidošanu. Tava personība ir pozitīva, dinamiska un pastāvīgi augoša.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...

3 Comments

 1. Biza 21.01.2020 at 17:24 - Atbildēt

  Ko maldiniet cilvēkus , puse ir, otra puse nav -Jūs ir falši

 2. Anonymous 21.01.2020 at 23:29 - Atbildēt

  Kur ir otra lapa?

 3. Lelde 22.01.2020 at 06:28 - Atbildēt

  Jaunais gads sagaidīts, nosvinēta tā atnākšana. Kādam priecīgi, gaiši, ģimenes un draugu lokā, kādam – vientulībā un skumjās. Vai esi starp pirmajiem vai Tev neveicas mīlestībā? Jauns gads nācis ar jaunām iespējām! Sens teiciens ir, ka kam neveicas mīlestībā, veicas kārtīs! Aizpildi savu Laimīgo Skaitļu kombināciju nākošajai, šonakt pēc Latvijas laika notiekošajai PowerBall izlozei, kur Džekpotā izspēlēs 343 miljonu dolāru, caur šo saiti: https://bit.ly/2kJirgR
  sagaidi izlozi, un tad jau redzēsi, varēsi izvēlēties, kurš ir īsts draugs, kas ir Tavas Mīlestības cienīga persona.
  Varbūt, tieši otrādi, esi “uz viļņa”? Veicas darījumos, esi laimīgi kopā ar savu Mīlestību? Izmanto iespēju, kā saka sērferi, pēc pētījumiem – laimīgākie cilvēki starp visu citu hobiju faniem – nepalaid vaļā savu vilni, savu Veiksmes sēriju! Tu gan jau zini, kuri ir tavi Īpašie, Laimīgie skaitļi. Liec tos lietā jau tagad, aizpildot Laimīgo Biļeti nākošajai PowerBall 343 miljonu dolāru izlozei