Kautiņi un dzertiņi. Aktrise Belicka atklāj attiecību peripetijas ar deputātu Kaimiņu

09-10-2021

Kadrs no video

Aktrise Kristīne Belicka atklāj, ka attiecības ar Artusu Kaimiņu bija destruktīvas un postošas. “Kristīnīte atzīst, ka kopdzīves balsti bija alkohols un rubaks. Zilas acis mēģinājumos nebija retums, grimētāji teātrī šo nelabvēlīgo attiecību dēļ pat pieprasīja sev algas pielikumu.

Kaimiņa un Belickas attiecību modelis izklausās pēc sociālās mājas cienīga sižeta,” spriež šova “Stīvais Nemelo” vadītājs Maksims Trivaškevičs.
“Skaidrā Kaimiņu paciest nevar neviens, bet reibumā Artuss kļūst par interesantu personāžu!”

“Džilindžers savā šovā “G.Spot” ir neizpratnē – kā attiecību pamatā var būt alkohols, tikai viņš aizmirst, ka pats šovā visu laiku “kvasī”. Aktieru pāris attiecībās – tas vispār nav normāli, jo viņiem ir ekspresīva ķermeņa valoda. Romantiska viens otra dauzīšana alkohola reibumā pasaka vairāk nekā simtiem vārdu.”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

“Es tos vīriešus nesaprotu!” Tinder randiņu pieredzē dalās Kristīne Lindenblate

Uģa Kuģa sieva negrib sadzīvot ar bijušās portretu uz vīra ķermeņa

loading...

2 Comments

  1. Sonija 09.10.2021 at 16:39 - Atbildēt

    Acimredzami viniem abiem tas patika. ja jau bija kopaa..butu labs paris staigatu ar zilu aci pa teatri pat grimmu un eenas nevajadzetu..tads tadu satiek..un vel nekaunas pa pasauli par to bazunet..duraki.

  2. bināms 09.10.2021 at 22:07 - Atbildēt

    Belicka atsita visas simpātijas ar to ,ka ir stūrgalvīga un blondīne .Sunim nevajagot uzpurni un staigāt saitē…Viņa varot paredzēt suņa uzvedību un noskaņojumu.Savu nevar ,kur tad suņa vēl.Ar Kaimiņu bija kopā tāpēc ,ka tāds tādu atrod un patika gan dzeršana gan kautiņi ,kur varēja izlādēties.