Kauns: slimnīcas darbiniece tirgo smagi slimās Zavorotņukas bildes un video

27-09-2019

Foto un video materiāli, kuros redzama smagi slimā krievu aktrise Anastasija Zavorotņuka, par samaksu piedāvāti žurnālistiem. Kā vēsta resurss “StarHit”, tos mēģina pārdot kāda tās slimnīcas bijusī darbiniece, kurā šobrīd ārstējas aktrise.

Seriāla “Mana mīļā aukle” zvaigznei jau pirms gada diagnosticēts smadzeņu audzējs. Rudens sākumā viņa bija medikamentozā, pēc tam jau dabīgā komā, no kuras gan izdevies atmosties. Audzēja lokalizācija un slimnieces smagais stāvoklis padara operāciju neiespējamu, agrāk komentējuši Krievijas mediji.

Zavorotņukas ģimene presei komentārus nesniedz, un vienīgās skopās ziņas līdz šim žurnālisti saņēmuši no aktrises paziņām.

“StarHit ziņo, ka pie Krievijas medijiem vērsusies kāda sieviete, kuras rīcībā esot foto un video materiāls no slimnīcas, kurā ārstējas Zavorotņuka. Sieviete, kura vēlējusies palikt anonīma, kopš piektdienas, 27. septembra, vairs nav slimnīcas darbiniece.

Ja kāds no žurnālistiem ir ieinteresēts, viņa esot gatava pārdot minētos materiālus, tomēr darījumā prasītā summa šobrīd nav zināma. “Man ir video ar Zavorotņuku slimnīcā, es esmu šī video autore. Vēl manā rīcībā ir 17 fotogrāfijas, kuras uzņemtas šogad laika posmā no 15. līdz 25. septembrim,” viņa raksturojusi materiālus.

VAIRĀK UZZINI:

1. ZAVOROTŅUKA RAKSTA TESTAMENTU

2. ZAVOROTŅUKA PAMODUSIES NO KOMAS

3. TURPINĀJA FILMĒTIES PAR SPĪTI VĒZIM

loading...