Ko atnesis Ugunīgais Gailis; kā piepildās astrologa Bernarda Matjē prognozes?

21-09-2017

1422798707_4576-696x425


Astrologa Bernarda Matjē piekritēji apgalvo: var neticēt laika ziņām, bet viņa prognozes vienmēr ir precīzas.

Protams, mēs katrs pats veidojam savu likteni, bet reizēm noder arī vadoši norādījumi – kaut vai tāpēc, lai aizdomātos par izraudzītā virziena pareizumu, ja arī netici zvaigžņu vēstījumiem.

Sevišķi patīkami horoskopus lasīt tad, ja tie sola jaukas lietas, un attiecībā uz 2017. gadu tas tiešām tā ir! Pirmkārt un galvenokārt – gads būs kā radīts, lai sāktu kaut ko jaunu…

AUNS
1422798707_4576-696x425

Auniem gads paies nelielu, bet zīmīgu pārmaiņu zīmē. Ja atceries, Sent-Ekziperī bija “mazo soļu māksla”, tāds arī būs šis gads. Jau oktobrī ievērosi, ka mazie soļi un mazās pārmaiņas izraisījušas labas un lielas pārmaiņas tavā dzīvē.

Galvenais, nedarīt neko steigā (bet Aunam tas ir grūti!), citādi to var nākties nožēlot. Centies visu kārtīgi apdomāt un tikai tad rīkoties!

Karjeras ziņā gads būs stabils, beidzot varēs mierīgi uzelpot. Toties personīgajā dzīvē gaidāma ne viena vien vētra, kas tikai nostiprinās jūsu attiecības, bet, ja esi otrās pusītes meklējumos, gads labvēlīgs jaunu un skaistu attiecību veidošanai.

VĒRSIS

1422798707_4576-696x425

Vēršiem 2017. gads būs atbrīvošanās laiks. No tavas dzīves aizies daudzi nevajadzīgi cilvēki, varbūt arī nevajadzīgs darbs, pie kura esi turējies pārāk ilgi… Bet nebaidies! Gailis tev pretī noteikti dos kaut ko labāku. Tu pats varēsi par to pārliecināties jau vasaras sākumā – būsi pārsteigts, cik patīkami izrādīsies šie jaunumi.

Nepieķeries savu laiku nokalpojušies uzskatiem un lietām. Ja neļausi kaut kam aiziet, jaunais un labais vienkārši nevarēs ienākt tavā dzīvē, lai ieņemtu tā vietu.

Karjerā iespējamas lielas pārmaiņas, bet tās visas būs uz labu, pat ja sākumā šķitīs citādi.

Nebaidies rīkoties, tu esi pelnījis ko labāku! To pašu var teikt par privāto dzīvi – nebaidies spert nopietnus soļus, tas tikai nostiprinās jūsu attiecības.

DVĪŅI
1422798707_4576-696x425

Dvīņiem gaidāms lielu kontrastu pilns gads, zināma šūpošanās kā laiviņā pa viļņiem. Bet vai tad jābrīnās? Tas taču atbilst tavai iekšējai pasaulei! Turklāt vēl Dvīņi izmanīsies no šīm virāžām iziet kā maksimāli ieguvēji. Tver veiksmi aiz astes šajā dzīves haosā, un viss izdosies!

Neatsaki sev mazus prieciņus. Kad esi labā noskaņojumā, tu spēj gāzt kalnus, un tieši tas šobrīd ir vajadzīgs. Pūliņi attaisnosies.

Pacēlumi un kritumi gaidāmi arī karjeras jomā. Lietas šūposies augšup un lejup, tā var pat runāt par tādu kā stabilitāti kustībā.

Savukārt privātajā dzīvē viss atkarīgs tikai no tevis – zvaigznes atbalstīs jebkuru tavu lēmumu.

VĒZIS

1422798707_4576-696x425

2017. gads Vēžiem paies pacietības zīmē. 2016. gadā tu kārtīgi pamocījies, mainot savu dzīvi.

Jaunajā gadā vērts nedaudz atpūsties un ļaut spēlē iejaukties Visuma spēkiem.

Saudzē nervus un veselību, tie tev tiešām vēl noderēs. Sargā savus tuviniekus. Un tad viss būs labi. Un tu pats un visi apkārtējie 2017. gadā esat pelnījuši saudzīgu attieksmi pret sevi.

Karjerā beidzot iestāsies ilgi gaidītā stabilitāte, kas līdz gada beigām var pat sākt garlaikot. Bet jauniem sasniegumiem ir jānobriest!

Privātajā dzīvē romantika sitīs augstu vilni. Ja sirdi vilina jaunas jūtas, ļaujies tām, šobrīd tas ir tik piemēroti kā nekad agrāk.

LAUVA
1422798707_4576-696x425

Šis gads tev būs atdzimšanas laiks. Ar entuziasmu nodosies jaunām interesēm, būs daudz ceļojumu un tikšanos ar interesantiem cilvēkiem. Tev tikai ar pateicību jāpieņem viss labais, ko piedāvā šis gads. Tu esi daudz pārdzīvojis – tagad laiks atpūsties!

Nepalaid veiksmi tieši no degungala, bet jo īpaši neļauj to izdarīt citiem cilvēkiem. Tā ir tava veiksme, citiem tā nenesīs neko labu.

Karjeras jomā vērts aizdomāties par augstākiem plauktiem, tu taču to pats jau zini. Privātajā dzīvē kaislības nedaudz norims un var šķietami zust attiecību dziļums, bet tas ir tikai uz laiku, pēc krituma atkal nāks jauns pacēlums.

JAUNAVA
1422798707_4576-696x425

Jaunavai 2017. gads kļūs par iespēju gadu. Protams, vērts tās likt lietā. Nebaidies, ka tās varētu izjaukt tev ierasto dzīves ritmu un veidolu, drīzāk otrādi – tu varēsi nostiprināt tev tīkamo kārtību.

Dod sev pietiekami daudz laika atpūtai, nevajag sevi tik smagi nostrādināt. Visu ar mēru, un tad viss noritēs vienkārši lieliski.

Karjeras jomā vienkārši turpini cītīgi darīt to, ko darīji jau iepriekš, vien vērīgi lūkojoties apkārt pēc jau minētajām iespējām, kādu, iespējams, agrāk nebija.

Privātajā dzīvē iespējami negaidīti pārsteigumi. Vai tie būs patīkami, vai ne – atkarīgs tikai no tevis.

SVARI
1422798707_4576-696x425

Svariem 2017. gadā jāapbruņojas ar spītīgumu un neatlaidību. Mērķi ir sasniedzami, bet būs vajadzīga tava piepūle un darbs. Atturies no iesaistīšanās acīmredzami veltīgos un liekos pasākumos, nav vērts kaisīt spēkus vējā!

Panākumu ķīla: pareizi izraudzītas prioritātes. Izvēlies to, kas tev svarīgāks. Tādējādi spēsi izvairīties no pārpūles un spēku izsīkuma.

Arī karjerā koncentrējies uz pašiem svarīgākajiem uzdevumiem, tad arī veiksme neizpaliks.

Privātajā dzīvē liesmos kaislības, kas darbosies kā dzinējs, lai vairāk sasniegtu arī visās pārējās dzīves jomās.

SKORPIONS
1422798707_4576-696x425

Tev priekšā labu pārmaiņu gads. Tu beidzot izlemsi, ko vēlies, un ar tev raksturīgo neatlaidību sāksi rīkoties, lai to sasniegtu. Un, protams, viss izdosies, jo sīki akmentiņi nevar izkustināt Skorpionu un novirzīt no ceļa, jo viņam iekšā mutuļo neredzams, mistisks spēks, uz kura palīdzību vienmēr var paļauties.

Ieklausies sevī un rīkojies tā, kā saka priekšā tava intuīcija. Tā tevi nekad nemaldina – un tu pats to zini.

Karjerā daudz radoša pacēluma un attīstības, vari darīt visu, ko patiesi vēlies. Iespējams mainīt arī darbošanās jomu.

Privātajā dzīvē daudz atkarīgs no partnera, tu šobrīd esi nogaidošā pozīcijā, bet ilgi tā nevajadzētu turpināt, tas tev nāk par sliktu un patērē tavu enerģiju. Pozitīvs pavērsiens gaidāms uz pavasara pusi.

STRĒLNIEKS
1422798707_4576-696x425

Strēlniekam 2017. gads būs lielu lēmumu periods. Tava dzīve var krasi izmainīties, turklāt jau sen kārotajā virzienā. Neviens nesola, ka būs viegli, bet tavi mērķi ir tā vērti. Šie lēmumi ļoti spēcīgi ietekmēs tavu turpmāko dzīvi – uz labo pusi.

Vēl tikai pēdējais izrāviens, koncentrē spēkus, kaut arī jūti nogurumu. Bet drīz varēsi atdusēties uz lauriem. Laime nav aiz kalniem!

Karjerā laiks domāt par attīstību un perspektīvu, lai neapstātos pie sasniegtā.

Privātajā dzīvē viss atkarīgs tikai no tevis un taviem lēmumiem.

MEŽĀZIS
1422798707_4576-696x425

2017. gads tev būs pārdomu un pārvērtēšanas periods. Tu pēkšņi aptversi, ka redzēji nevis visu gleznu, bet tikai fragmentu – bet tagad gluži kā plīvurs nokritis no acīm. Nesteidzies rīkoties, dod sev laiku pārdomāt saprasto.

Daudz gremdēsies atmiņās, iespējams, pat skumsi pēc savas dzīves laimīgākajiem brīžiem. No pagātnes ņem visu labo līdzi uz nākotni!

Karjerā pilnīga stabilitāte, visdrīzāk tev var sagribēties iemācīties kaut ko jaunu – ja tā, tad neatsaki sev šo prieku.

Privātajā dzīvē var uzmākties garlaicība, bet kāpēc gan pašam to nepadarīt krāsaināku, izdomājot patīkamus romantiskus piedzīvojumus?

ŪDENSVĪRS
1422798707_4576-696x425

Tev šis būs garīgu meklējumu gads. Tas tāpēc, ka pašreizējā, šķietami labā un stabilā situācija, tev uzdzen grūtsirdību. Tu ilgojies pēc kaut kā cita, tu esi radīts kaut kam citam… Bet pagaidām tu precīzi nezini, kas tas ir. Meklē un atradīsi, zvaigznes tev rādīs garīgo ceļu.

Vairāk tiecies ar tuviem cilvēkiem, lūdz atbalstu un to saņemsi. Tev šobrīd ir sarežģīts brīdis dzīvē, bet tieši šādos mirkļos var saprast, kas ir kas tavā apkārtnē.

Karjerā viss ir labi, tu audz, bet sapņi par kaut ko lielāku traucē priecāties par šiem panākumiem. Tomēr privātajā dzīvē šī grūtsirdība drīzāk nostiprinās tavas attiecības vai arī palīdzēs atrast patiešām savu cilvēku, ja vēl esi otrās pusītes meklējumos.

ZIVIS
1422798707_4576-696x425

Zivīm gaidāms pašapliecināšanās gads. Vajadzēs daudz spēka, lai parādītu pasaulei, kas tu esi, bet tev tas būs. Pavasarī nāksies nedaudz peldēt pret straumi, esi drošs – tu to spēsi.

Nebaidies no grūtībām, tu jau esi pietiekami spēcīgs, lai tās pārvarētu. Šķēršļu pievārēšana atmaksāsies simtkārtīgi. Vēl tikai nedaudz pacietības, neatlaidības un mēķtiecības, kā arī ticības sev.

Karjerā gada beigās iespējams kritums, bet tas ir pārejošs, zvaigznes tev vienkārši pārbauda un norūda. Toties mīlas jomā viss būs vienkārši lieliski!

loading...

5 Comments

 1. Oxy 28.10.2016 at 08:52 - Atbildēt

  Patīkams gats .ja tā ir auniem kad iedegas luksofors . Gaidīšanas pacietība gan nau. Tagat un tūlī.un bieži nākas aplaust nagus.

  • Ai, ai, ai... 28.10.2016 at 12:57 - Atbildēt

   Patīkams gats .ja tā ir auniem kad iedegas luksofors . Gaidīšanas pacietība gan nau. Tagat un tūlī.un bieži nākas aplaust nagus. Gramatika, gramatika…
   Patīkams gads. Jā, tā ir auniem, kad iedegas luksofors. Gaidīšanas pacietības gan nav. Tagad un tūlt, un bieži nākas aplauzt nagus.

 2. auns 06.11.2016 at 12:54 - Atbildēt

  drīzāk jau ragus 🙂

 3. Raimonds 04.12.2016 at 18:29 - Atbildēt

  Priecājos paziņot, ka šorīt esmu vienojies ar mūsu sindikātu apkalpojošo loto brokeri, ka mums tiek piedāts īpaši Ziemassvētku spēļu apmaksas noteikumi. Tas būs mūsu īpašais “Ziemassvētku sindikāts”.
  Kā ieraksts visi īpašie piedāvājumi un atlaides balstās uz regulāru iegādi lielos apjomos, mūsu gadījumā – grupas apjoms tagad ir pietiekošs, lai saņemtu šādu piedāvājumu.
  “Ziemassvētku sindikāts”- iegādāsiemies biļetes 52 izlozēm, kuras notiks nākošo 13 nedēļu laikā. 2600 biļešu paketes cena šai izložu sērijai ar 50% atlaidi ir 274 eiro, tas nozīmē, ka par katru biļeti maksāsim tikai 11 centus.
  Protams, ir iespēja iegādāties 2 vai pat 3 šādas paketes katram mūsu sindikāta dalībniekam. Lai saņemtu atlaidi, pēc ieiešanas LottoLucker mājaslapā, labās puses apakšā esošajā dialoga logā jāsazinās ar brokeri un jāsaka, ka grib piedalīties Raimonda Ziemassvētku sindikātā.

  Ja vēl neesat reģistrējušies LottoLucker mājaslapā, to var izdarīt šeit: http://ej.uz/777dzekpots