Kas tu biji iepriekšējā dzīvē? Vari to uzzināt pēc dzimšanas datuma!

27-04-2020

sieviete_magija5

Būtu saistoši uzzināt, kas varēji būt iepriekšējā dzīvē – tici tu šādai iespējai vai netici, pareizi? Numerologi uzskata, ka tieši viņu zināšanas var palīdzēt to noskaidrot.

Viss, kas jāizdara, jāsaskaita visi dzimšanas datuma cipari – piemēram, 12.10.1963., 1+2+1+0+1+9+6+3=23=2+3=5.

Jāiznāk vienam skaitlim no 1 līdz 9, kas norādīs uz tavu pagātni. Katra skaitļa skaidrojumu lasi zemāk. Tas norāda, kas tu biji iepriekšējā inkarnācijā.1. Iepriekšējā dzīvē tu biji radošs cilvēks, iespējams, tu tevi parādīji mākslas jomā. Turklāt tu lieliski orientējies mehānikā, piemēram, būt konstruktors.

2. Visticamāk, tu biji valsts ierēdnis vai nodarbojies ar labdarību. Bet varbūt tava dzīve noritēja uz teātra skatuves vai cirka arēnā.

3. Iepriekšējā dzīvē tev bija oratora talants, tu varēji strādāt par pasniedzēju vai komandēt armiju. Varēji būt saistīts arī ar reliģiju vai ezoteriskām praksēm.

4. Iepriekšējā dzīvē tu nodarbojies ar sarežģītiem mehānismiem un izgatavot dažādu materiālu priekšmetus, piemēram, ieročus vai metāla lietas. Bet varbūt tu pārvaldīji finanses vai nodarbojies ar naudas-preču apgrozījumu.

5. Tava joma ir tiesības, iepriekšējā dzīvē tu varēji būt tiesnesis, advokāts vai notārs. Cits variants: varēji būt pārdevējs vai ceļot pa pasauli ar ceļojošu cirku.

6. Visnotaļ iespējams, ka iepriekšējā dzīvē tev bija saikne ar medicīnu vai baznīcu. Jebkurā gadījumā tu biji bagāts vai turīgs cilvēks un daudz palīdzēji citiem cilvēkiem.

7. Iepriekšējā dzīvē tu biji ļoti zinātkārs, tas nozīmē, ka daudz ceļoji. Iespējams, tu biji jūrnieks vai kareivis, bet jebkurā gadījumā meklēji piedzīvojumus. Variants: tu varēji aizrauties ar zinātni vai strādāt par pavāru.

8. Visticamāk, tu iepriekšējā dzīvē biji zemes īpašnieks vai saistīts ar jurisprudenci. Iespējams, tevi interesēja politika vai tu ieņēmi kādu valsts amatu. Jebkurā gadījumā tevi aizrāva karjera.

9. Iepriekšējā dzīvē tu strādāji lombardā vai biji juvelieris. Tu varēji nodarboties ar mākslu vai modi, lauksaimniecību vai tirdzniecību.

Avots: “Esotericblog”

loading...