Kas notiks, ja pamasēsi šo punktu plaukstā? Apbrīnojams rezultāts!

19-05-2020

Hiromantija ir zinātne, kas pēta rokas līniju un cilvēka rakstura mijiedarbību. Esot iespējams pēc rokas pareģot likteni, var uzzināt daudz interesanta, tikai ieskatoties plaukstā.

Arī plaukstas akupresūra ir ar to cieši saistīta – uzspiežot uz noteiktiem punktiem plaukstā, uz pirkstiem un rokā, var izraisīt izmaiņas organismā saistībā ar veselību un psiholoģisko stāvokli.

Viens no pazīstamākajiem punktiem – dvēseles līdzsvara un miera punkts – redzams attēlā. Akupresūrā to dēvē par Lao-gun jeb Darba pili.

Atrast šo punktu nav grūti – tas atrodas tieši plaukstas centrā! Ja piespiež vidējo pirkstu pie plaukstas, tas atrodas tieši uz šī punkta.

Katru dienu to masējot, cilvēks sajūt enerģijas pieplūdumu, atbrīvojas no noguruma un aizkaitināmības, mazāk cieš no stresa.

Masāžas process ir ļoti vienkāršs. Ar otras rokas īkšķi, ne īpaši stipri uzspiežot, bet tā, lai būtu jūtams, masē šo punktu 5-10 minūtes.

Vislabāk šāda masāža iedarbojas no rītiem un dienas pirmajā pusē, sniedzot mundrumu un labu noskaņojumu, kad nepavisam negribas celties no gultas.

Avots: “Gornnisa”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Krustiņš plaukstā – nolemtība vai izredzētība?

Burts “X” plaukstas līnijās – ļoti reta zīme. Ko tā liecina par personību?

Uzzini, ko nozīmē šādas “H” veida līnijas plaukstā!

loading...