Kas notiks, ja istabā noliksi glāzi ūdens ar etiķi un sāli?

13-12-2019


Noguruma, iztukšotības sajūta, apātija pret apkārt notiekošo, dažādas neirozes un depresija var būt hroniska noguruma pazīmes vai arī liecināt par negatīvu enerģētiku mājās.

Nesteidzies skriet uz aptieku pēc brīnumdarītājiem vitamīniem un nomierinošiem līdzekļiem.

Pamēģini labot situāciju netradicionālā veidā: noliec istabā glāzi ar ūdeni, sāli un etiķi. Rezultāts nebūs ilgi jāgaida, pārsteigs un iepriecinās, sola ezoteriķi.

Šis neparastais maisījums lieliski attīrot sastāvējušās enerģijas plūsmas mājās, tādējādi uzlabojot pašsajūtu.

Apbrīnojami, bet ar tik vienkāršu un pieejamu līdzekļu maisījumu var operatīvi attīrīt mājokli un atjaunot fenšui plūsmas.

IZMĒĢINI ARĪ ŠO SADZĪVES MAĢIJU!

Attīri māju no negatīvas enerģijas! Vajadzīgs sāls, svece un ūdens

Mājokļa attīrīšana ar sāls palīdzību. Kā to dara?

Pieci vienkārši priekšmeti, kas aizsargā pret lāstu un enerģētiskajiem vampīriem

Vajadzīgs

Obligāti caurspīdīgs stikla kauss vai glāze

Rupjā sāls, galda etiķis un ūdens

Traukam jābūt sausam un tīram. Tajā ielej etiķi, ūdeni un sāli – pa vienai ēdamkarotei. Gaida, līdz sāls pilnībā izkusis.

Glāzi ar gatavo šķīdumu novieto telpā, kur pēc tavām domām uzkrājies visvairāk negatīvās enerģijas vai kurā tu visbiežāk uzturies.

Sāls koncentrē gaisā negatīvi lādētos jonus, tie ģenerē pozitīvas vibrācijas, attīrot telpu no negatīvās enerģijas.

Pārmaiņas būšot jūtamas jau pēc diennakts.

Šķīdumu – talismanu jānomaina katru dienu. Procedūru atkārto tik ilgi, kamēr sajūtu fiziskā stāvokļa uzlabojumus un tonusa paaugstināšanos.

Galvenais noteikums – dziļi jātic šķīduma iedarbībai. Ja izturēsies ar neuzticēšanos, nekas neiznāks.

Avots: “Fithacker”

loading...

1 Comment

  1. Lelde 14.12.2019 at 09:23 - Atbildēt

    Tev apnicis vienmēr par visu satraukties, ekonomēt, atteikt sevi un ģimeni palutināt ar kaut ko? Sen jau visiem skaidrs, ka ar algotu darbu, ne Latvijā, pat ne kādā starptautiskā uzņēmumā neko dižu nenopelnīsi – knapi sanāks dzīvošanai. Samaksāsi par īri, kredītus, līzingus, nopirksi pārtiku, kādu apģērbu un..atkal gaidi algu, retumis starplaikā atļaujieties kādu sīku prieciņu kā jaunu lūpukrāsu vai kafejnīcas apmeklējumu ar draudzenēm. Paplašini sava maciņa apvāršņus, radi iespēju sevis pilnveidošanai un izaugsmei! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā kontā un maciņā. Varēsi palutināt bērnu ar jaunu rotaļļietu, pati doties uz salonu iegūt sen jau sen kāroto jauno frizūru, draudzenēm izmaksāt kafejnīcu, visi kopā vai divatā ar vīru aizbraukt nedēļas nogalē atpūsties kaut kur tālāk par Palangu vai Pērnavu. Šī metode tiešām strādā. Nosūti savas domas Visumam un, izmantojot Pēdējā Pilnmēness pirms Ziemassvētkiem spēcīgo enerģiju padari 2019. gadu par labāko, kas noticis tavā dzīvē jau līdz Jaungada svinēšanai, pievienojies cilvēkiem, kuri pārvalda savu veiksmi un dzīvi kopumā – aizpildi savu Laimīgo loto biļeti caur šo saiti https://bit.ly/2kJirgR un sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu – nākošajā MegaMillions izlozē tiks izspēlēts 372 miljonu dolāru Džekpots.