Kas nesīs veiksmi 2019. gadā, bet no kā labāk izvairīties? Seko šīm zīmēm!

04-01-2019
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

Jaunais, 2019. gads uzņem apgriezienus un, lai uzzinātu, ko mums sagatavojusi Dzeltenā Zemes Cūka, var vērot dažādas zīmes, kas liecina par veiksmi vai neveiksmi.

Esam pieraduši sākt jaunu gadu ar lielām cerībām, bet dažas nianses palīdzēs izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem un būt veiksmīgam attiecībās, darbā un naudas lietās!

Piemēram, Jaunā gada sākumā atrasta nauda nozīmē finansiālus panākumus un bagātību, bet naudas pazaudēšana, tieši pretēji, var izraisīt materiālas grūtības un parādus.

Ja pirmajās janvāra dienās sapnī ieraudzīji cūciņu – tā, protams, ir ļoti laba zīme. Tas nozīmē, ka gada saimniece tevi sargās no jebkurām nepatikšanām.

Ja jaunā gada pirmajā nedēļā tevi apciemo kāds pretējā dzimuma cilvēks, vari gaidīt jaunu mīlestību vai pat kāzas.

Gada sākumā centies nestrīdēties, nekonfliktēt un neiesaistīties asās diskusijās. Ja gads sākas ar strīdiem, visā gada laikā mājās būs saspringta atmosfēra.

Ja sastrīdēsies ar kādu nepazīstamu cilvēku uz ielas, var rasties daudz skauģu un nelabvēļu – esi piesardzīgs.

Janvāra sākumā nedrīkst aizdot naudu un savas personīgās lietas. To darot, kopā ar naudu un lietām riskē atdot savu laimi, tāpēc ja tev to lūdz, atrodi iespēju atteikties.

Ja gada sākumā atradīsi pie savām durvīm kaķēnu vai kucēnu, nedzen to projām. Tā ir īsta likteņa dāvana un nesīs laimi jaunajā gadā. Ja aizdzīsi – visu gadu jutīsi problēmas un neveiksmes. Ja dzīvnieciņu paturēt nevari, noteikti atrodi tam mājas – tad Visums būs tev pateicīgs un palīdzēs.

loading...

1 Comment

  1. Lelde 06.01.2019 at 09:26 - Atbildēt

    Bieži stresa, domstarpību un pat laulības šķobīšanās pamatā ir materiālās problēmas. Ne velti senči runāja ka kur nabadzība nāk mājās pa durvīm iekšā, tur mīlestība lec laukā pa logu. Protams nauda un pārticība neatrisina visas problēmas, tās tāpat būs, bet citādākas, tādas, kas var pavērt iespēju attīstīties garīgi. Tomēr kaut kādam pamatam no abām pusēm ir jābūt ne tikai morāli, bet arī materiāli, lai pāris varētu dzīvot kopā ilgstoši laimīgās un harmoniskās attiecībās.Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā, ārstējoties ar e-veselību. Savu laimīgos skaitļus lielākajām ASV un Rietumeiropas loterijām, kur notiek godīgas izlozes, aizpildi šeit: https://goo.gl/X17csF un jau ar Jaunā gada atnākšanu pāršķir lapu sākot Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus.