Kas mūs gaida 2024. gadā? Slavenās astroloģes Tamāras Globas horoskopi visām zīmēm

29-12-2023

Ekrānuzņēmums


Pazīstamā astroloģe Tamāra Globa atklājusi daudzu ilgi gaidītās prognozes 2024. gadam. Atgādinām, ka pati astroloģe ir dzimusi Zivju zīmē, kas nozīmē, ka viņa pati sagaida patīkamas pārmaiņas dzīvē.

Salīdzinot ar 2023. gadu, nākamais būs dinamiskāks un daļēji vieglāks, jo kaislību karstums neapsīks, bet kļūs pazīstamāks.

Sagaidāms liels skaits tehnisku kļūmju ne tikai no veco tehnoloģiju, bet arī banku sistēmu puses. Lēnām fiziskā valūta sāks atkāpties no savām pozīcijām digitālās valūtas labā, taču šis process tik drīz nebeigsies. Tamāra Globa uzskata, ka galīgā pāreja būs jāgaida līdz 2030. gadam.Mainīga finanšu vide

Šis būs labs gads cilvēkiem, kuri ātri orientējas mainīgajā vidē. Īpaši attiecībā uz investīcijām. Tie uzņēmēji, kuri zinās, kā investēt dažādos daudzsološos projektos un laicīgi izņemt no tiem naudu, būs ļoti veiksmīgi.

Grūtāk būs tiem, kuri, gluži pretēji, nolems gaidīt stabilākus laikus – pastāv risks visu zaudēt.

Gada pirmajā pusē īpašu atzinību gūs cilvēki, kas ir miermīlīgi, un cilvēki, kas ir novatori. Tie, kas tiecas pēc kopējas vienotības, un tie, kas rada jaunus komunikācijas veidus. Šajā kategorijā ietilpst politiķi, skolotāji un IT speciālisti.Pret ģimeni – ar cieņu

Pret ģimenes institūciju ir jāizturas ļoti godbijīgi.

Astroloģe atgādina, ka nākamā gada simbols ir pūķis, un tā elements ir koks.

Apvienošanās, harmonija, attiecību stiprināšana un sabiedroto meklēšana – tas viss ir saistīts ar Pūķi. Labs gads ģimenes veidošanai.

Sarežģītākie periodi

Tamāra Globa arī pastāstīja, kādi periodi šajā gadā būs visgrūtākie.

Tās ir janvāra pirmās dienas (beidzas retrogrādais Merkurs), aprīļa otrā puse, jūnija pirmās dienas, augusta trešā dekāde (šajā periodā ļoti bīstami lidojumi ar lidmašīnu), decembra sākums un gada pēdējās piecas dienas.

Lielā astroloģiskā prognoze Aunam, Vēzim, Dvīņiem un Vēzim

Ilustrācija – Pixabay

Interesants un intensīvs gads būs cilvēkiem, kas dzimuši Auna zīmē. Tamāra Globa iesaka: projektus un idejas, kas parādīsies 2024. gadā, var un vajag sākt ar īpašu degsmi. Tie būs veiksmīgi, pat ja sākumā dažiem no tiem, šķiet, nebūs lielu panākumu.

“Cik daudz Auns šajā gadā strādās, tik arī iegūs,” – uzsver astroloģe.

Šis ir ne tikai sasniegumu, bet arī peļņas gads.

Atšķirībā no 2023. gada, kad Auniem nācās savilkt jostas, Jaunais gads nesīs naudas atlīdzību par pacietību.

Piesardzīgiem Auniem jābūt laika posmā no marta līdz oktobrim, kad var rasties nesaskaņas ģimenē.

2024. gadā šīs zīmes pārstāvjiem ir lietderīgi kaut ko iemācīties, īpaši gads ir labs darbam ar vārdu. Tas un publicitāte, un svešvalodas, un darbs ar sabiedrību.

Vēršiem šis gads ir neparasts, jo piepildīsies visi viņu spilgtie sapņi.

Astrologs viņiem pareģo lielus panākumus un pat zināmu apkārtējās vides idealizāciju: gada pirmajā pusē Vēršiem var šķist, ka pasaule griežas ap viņiem, ka viss ap viņiem ir harmonisks un skaists. Īpaši tas attiecas uz vasaras periodu.

Dzīve 2024. gadā Vēršus pasargās no neveiksmēm. Tāpēc, ja kaut kas neizdosies tā, kā viņi plānojuši, – tas ir labi. Tātad liktenis ir pasargājis no nopietnām kļūdām.

Gada otrā puse ir labvēlīga intelektuālai darbībai. Ar īpašu saudzību Vēršiem vajadzētu izturēties pret draugiem, jo pastāv iespēja strīda laikā kādu no viņiem zaudēt.

Tamāra Globa Vēršiem liek raudzīties nākotnē un censties neuzķerties uz veco partneru un veco projektu parādīšanos. Rudens var būt bagāts ar šādiem pārsteigumiem, taču tie nenesīs pienācīgus panākumus.

Dvīņi sastapsies ar vairākiem patīkamiem pārsteigumiem. Beigsies stagnācijas periods, no kura izkļūt Dvīņiem liks tuvinieki un draugi.

Turklāt Dvīņiem vajadzētu atcerēties par bērniem. Iespējams, šogad viņiem būs nepieciešams īpašs atbalsts un palīdzība.

Gada pirmā puse ir labvēlīga īpašuma iegādei. Dvīņus arī gaida atzinība. Īpaši tiks novērtēts viņu zinātkārais prāts, spēja ātri pārslēgties no vienas idejas uz citu.Mīlošie Vēži jau ilgu laiku gatavojas 2024. gadam, lolojot idejas un sapņus, taču viņiem nāksies vēl nedaudz pagaidīt.

Zaļā pūķa gads būs atspēriena punkts turpmākajiem sasniegumiem.Tomēr līdz tā beigām būs iespējams pamanīt, ka dzīve virzās globālu pārmaiņu virzienā.

Vēzis iegūs jaunus patronus un draugus, visticamāk, viņi mainīs dzīves vai darba vietu.Taču galvenie sasniegumi šīs zīmes pārstāvjus gaida 2025. gadā.

Bīstamības sagaidāmas saistībā ar ģimenes locekļu veselību. Esiet uzmanīgi pret viņiem rudens un pavasara periodā.Horoskops 2024. gadam Lauvai, Jaunavai, Svariem un Skorpionam

Foto – Pixabay

Lauvas zīmē dzimušajiem gads būs izšķirošs karjeras jautājumos.

Veiksme Lauvas vilinās prom no mājām, kur, šķiet, viņi neko labu nav gaidījuši.

Tuvāk rudenim viņi attīstīs sev nebijušu aktivitāti un jutīs spēcīgu atgriešanos un atbalstu no draugiem.

Lauvas gaidīs briesmas ceļā, un tās var būt saistītas ar transportlīdzekļa pazušanu vai negadījumu.

Jaunavas piedzīvos ne pašu patīkamāko dzīves periodu. 2024. gads būs garīgās metamorfozes un rūpju laiks. Tās var būt garīgas raizes vai bažas par finansiālo situāciju.

Tamāra Globa iesaka Jaunavām nenokārt degunu un koncentrēties uz tām dzīves jomām, kas ir tālu no mājām. Tajās Jaunavas var gūt panākumus.Turklāt šīs zīmes pārstāvjiem nākamajā gadā ir vienkārši vitāli svarīgi neatteikties no pastieptas palīdzības rokas.

Liela aktivitāte Svarus pārņems, sākot ar vasaras periodu. Līdz tam viņiem nāksies nedaudz svārstīties starp galējībām.

Gads sāksies ar stagnāciju, iespējams, kādu laiku pietrūks motivācijas.

Tad pavasarī neliels uzplaukums un atkal stagnācija.

Svarus gaida nodevība un krāpšana, viņi var zaudēt dažus ļoti svarīgus domu līderus. Vai arī zaudēs svarīgu darījumu kādai lielākai biznesa haizivij. Taču nevajag izmist, jo no gada otrās puses taisnīgums uzvarēs!

Tuvojas iespēju laiks, kas nesīs augļus nākamā pusotra gada laikā. Nebaidieties no šīm perspektīvām!

Tiesa, šādi kontrastējoši notikumi Svarus var ievest garīgu mocību un pat depresijas periodā.

Astroloģe iesaka neļauties izmisumam, rūpīgi sekojiet līdzi savai fiziskajai un garīgajai veselībai, dāvājiet sev atelpas brīžus.Tad gads noslēgsies uz labas nots.

Skorpioni uzsāks aktīvāku lietišķo darbību – viņus gaida profesionālā atjaunošanās, paplašināšanās un lieliskas intelektuālās iespējas.

Gada sākumā, ap martu, iespējami dažu darījumu partneru zaudējumi, taču pret tiem jāizturas mierīgi. Jo kopumā 2024. gads Skorpioniem būs bagāts ar lieliskiem piedāvājumiem. Viņiem vajadzētu būt pietiekami drosmīgiem un attapīgiem, lai to izmantotu.

Astroloģiskā prognoze Strēlniekiem, Mežāžiem, Ūdensvīriem un Zivīm

Foto – Pixabay

Jauni kolēģi un profesionālā izaugsme skars arī Strēlniekus, taču nekādus lielus pārsteigumus gaidīt nevajadzētu.

Jaunais gads būs vairāk orientēts uz ģimeni. Šajā laikā Strēlnieki aktīvi veidos savu bērnu nākotni.

Šis ir labvēlīgs gads, lai satiktu uzticamu partneri, un svarīgākais šīs zīmes pārstāvjiem ir nepaļauties tikai uz sevi. Tikai kopā, tikai ar ģimeni un draugiem šis gads aizritēs harmoniski.

Mežāžiem ļoti veiksies mīlestības jomā, iespējams, ģimenē vajadzētu gaidīt papildinājumu.

2024. gadā aktīvi attīstīsies radošā darbība, tāpēc ļoti veiksies tiem Mežāžiem, kuri par savu profesionālo nodarbošanos izvēlējušies fotografēšanu, rakstniecību vai dejošanu.

Vienīgais, ar ko viņiem noteikti nevajadzētu steigties, ir specialitātes vai darba vietas maiņa. Tamāra iesaka paplašināt un pilnveidot to, kas jau ir. Oktobra sākumā Mežāžiem var sākties nelielas grūtības, taču tās ātri pāries.

Retākajai zodiaka zīmei, Ūdensvīram, Zaļā koka pūķa gads būs ļoti labs.

Cilvēki labprāt uzklausīs Ūdensvīrus, jo viņu augstās intelektuālās spējas nākamajā gadā būs ļoti noderīgas. Šis ir investīciju periods, kas nākotnē atmaksāsies intelektuālajā jomā.

Ūdensvīri var būt vienīgie, kam nākamajā gadā paveiksies ceļot. Taču jāuzmanās no lidmašīnām un vilcieniem šādos periodos: aprīlis-marts, septembris-oktobris.

Zivīm 2024. gads būs labvēlīgs mācīšanai, publiskai runai un īpašuma iegādei.

Radošajām Zivīm būs īpaši svarīgi sevi pierādīt, taču jāatceras, ka cilvēka resursi ir ierobežoti – uzmanīgi sekojiet līdzi savai veselībai.

Rudens periodā var rasties grūtības gan ģimenē, gan darba jomā. Taču kopumā nākamais gads ūdens zīmei metīs daudz biznesa ideju un labu finansiālu priekšlikumu.

Apkopojot visu iepriekš minēto, Tamāra Globa aicina pievērst uzmanību tam, ka 2023. un 2024. gads iet kā pa pāriem.

Šis ir lūzuma periods, kas visai pasaules sabiedrībai sadala dzīvi pirms un pēc. Tas ir veco likumu un stereotipu sabrukums, milzīgs tehnoloģiskais lēciens, jauna pasaules ģeopolitiskā karte un jauni saziņas veidi.”Tas, kā bija, vairs nebūs tā, kā bija,” secina astroloģe. Ko jūs par to domājat? Vai esat gatavi prognozētajām pārmaiņām?

LASIET ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Jaunas iespējas jaunajā gadā: horoskops 2024. gada janvārim

Atalgojums vai sods: kāpēc 2024. gadu sauc par karmisku gadu

Kā pielabināt nākamā gada simbolu – Zaļo Koka Pūķi? + Pieci horoskopi 2024. gadam

Laimes un veiksmes horoskops 2024. gadam. Ko nesīs Zaļais Koka Pūķis?

Kāds būs 2024. gads saskaņā ar numeroloģisko prognozi: personīgā skaitļa aprēķins

loading...