Kas jāzina, ja tavs mīļotais vīrietis dzimis Svaru zīmē

26-09-2017

svari

Svaru zīmē dzimušajā tevi valdzina apbrīnojamā pievilcība un galantums. Viņš palīdzēja noģērbt mēteli, laipni piedāvāja apsēsties, un tev likās, ka esi nokļuvusi pagātnē – deviņpadsmitajā gadsimtā.

Viņu dziļi aizskar kaut mazākā necieņa, vienalga, lai kas arī to izrādītu, tāpēc ļoti cenšas ar savu rīcību nedot tai iemeslu. Un nesaprot, ka ar savu cenšanos visiem patikt reizēm šauj pār strīpu un liek aizdomāties par šādas rīcības īstajiem motīviem. Bet tā izpaužas Svaru godkārība. Viņam svarīgāk just cilvēku labvēlību, nevis aizstāvēt savus uzskatus, drīzāk viņš no tiem atteiksies, neielaidīsies tukšā strīdā ar oponentu.

Šāda tieksme pēc garīgā komforta ir iedzimta, tāpēc neapzināta. Neizdari pārsteidzīgus secinājumus; neatlaidības un apņēmības trūkums nebūt nav rakstura vājuma pazīme. Nē jel, viņš tikai nemitīgi šaubās, tāpēc tik ļoti alkst pieņemt vienīgi pareizo lēmumu. Puisis baidās kļūdīties, tāpēc savas domas neizpauž.

Iedzimtais taisnīgums liek meklēt ikvienas problēmas ideālo risinājumu, un tas taču nevienam nekaitē! Saskaroties ar zemiskumu, viņš galīgi apjūk, vienkārši – nezina, kā izturēties. Jo nav no tiem, kas spertu zemes gaisā, pilnā balsī aizstāvētu vājāko. Pat taisnības vārdā viņš neiesaistīsies konfliktā.

Jūsu attiecībās vadības groži būs tavās rokās. Tev ļoti drīz izdosies viņu pārliecināt, ka esi viņam ne tikai vislabākais, bet vienīgais iespējamais variants.

loading...