Kas jāzina, ja mīli AUNU? Tavs liktenis – mīlēt un ciest!

12-12-2017

auns1


Šī nodaļa palīdzēs tev izprast savas jūtas un emocijas, kā arī atbildēt uz jautājumu, kāpēc iemīlēji tieši šo cilvēku, ko viņš spēs dot, kā izturēsies dažādās situācijās. Protams, nav divu vienādu cilvēku, katrs ir unikāls, tāpēc – ir vispārējas likumsakarības, bet nav neapstrīdamu patiesību. Vismaz – mīlestībā ne.

Kas tev viņā tik ļoti patīk? Droši vien tevi apbur viņa pieglaimīgā balss, valdzina Auna enerģija un naivais entuziasms, kuru neizdodas slēpt zem tāda cilvēka maskas, kuru nomāc ikdiena un zaudētas ilūzijas.

Auns visu laiku spēlē stipra un vīrišķīga cilvēka lomu, kas nemaz nav tik grūti, jo viņam patiešām piemīt dažas līdera īpašības, kuras mēdz piedēvēt “īstiem” vīriešiem.

Auns ir izslavēts siržu lauzējs. Viņš gan neapgrūtina sevi ar aplidošanu, jo ir pārlieku impulsīvs un nepacietīgs, turklāt – diplomātija arī nav viņa stiprā puse… Šis jauneklis nav ne romantiķis, ne džentlmenis, kuram raksturīgas elegantas manieres un šarms.

Viņš liks lietā savu dabiskumu, patiesumu un tiešumu. Un intuīciju, jo tieši šīs īpašības dēļ reizēm gadās vienkārši ģeniālas atklāsmes. Uzvedības stils – brāzmai- nība, neprognozējamība, negaidīti jūtu uzplūdi, kurus reizēm uzskata par provokācijām. Ja tevi šokē dabiskums un pārdrošība, ar kādu viņš metas iekarot tavu sirdi, meklē sev romantiskāku partneri citā zodiaka zīmē.

Meli Aunam ir tikpat pretīgi kā viltus vai intrigas. Daudzi viņu nevar ciest, jo tā pārliecība par savu nemaldīgumu, paškritikas trūkums, augstprātība un tieksme visus vadīt katru var nokaitināt.

Tikai der piezīmēt, ka vairums šo slikto īpašību ir labo turpinājums. Tas izklausās paradoksāli, jo vaļsirdība, drosme, uzticība saviem principiem nemaz neļauj būt. citādam.

Lepns, spītīgs, nepakļāvīgs un tik tiešs cilvēks izvēlas visīsāko ceļu uz mērķi. Tādam vajag visu un uzreiz! Arī attiecībās ar mīļoto meiteni.

Ceļš, ko viņš bruģē uz kādu sirdi, nekad nebūs labirints, jo bailes apmaldīties un nonākt strupceļā ir pārāk lielas.

Īstie nolūki nekad netiek slēpti. Bet par detaļām – flirtu, nopūtām? Kāpēc gan tādiem niekiem tērēt dārgo laiku?

Ja tevi jau pirmajās 214 iepazīšanās minūtēs nebūs izbiedējis Auna dabiskums, vari būt droša – tev nekad nebūs garlaicīgi!

Tikai – viņa emocijas var izpausties arī dedzīgos strīdos, attiecību skaidrošanā, greizsirdībā, bet tas ievaino smagāk, nekā tu domā. Uguns, kas kvēlo tava mīļotā sirdī, var apdedzināt…

Apdomā, vai esi gatava vienlaikus mīlēt un ciest. Ja tas viss tevi nebaida, ja tev ir pietiekami daudz spēka sevi pārbaudīt Auna ugunīs, tad zini: šo cilvēku tu nekad nespēsi aizmirst.

loading...