Kas īsti notika ar Gvido Lingu? Brālis atklāj pāragrās nāves apstākļus

28-12-2020

Kadrs no video

Par 51 gada vecumā pāragri mirušā mūziķa Gvido Lingas nāves apstākļiem izdevumos “Privātā Dzīve” un “Kas Jauns” pastāstījis viņa brālis Igors.

Nekas nav liecinājis, ka Gvido varētu pēkšņi doties aizsaulē, stāsta Igors. Todien, 15. decembrī, TV3 raidījumā “900 sekundes” uzstājies Gvido dēls Svens ar savu grupu “The Big Deal”. Brāļi vēlāk sazvanījušies un priecājušies par jauno mūziķu priekšnesumu. Sazinājušies arī vēlāk – papļāpājuši, pajokojuši par kovidu un lokdaunu.

Ap pieciem pēcpusdienā Gvido kļuvis slikti: viņš sekli elpojis un, lai gan sievai teicis, ka viss kārtībā, viņa tomēr izsaukusi neatliekamo palīdzību.Lai gan Linga nav bijis sajūsmā, ka jādodas uz slimnīcu, paklausījis un pats iekāpis mediķu automašīnā. Pēc brīža sieva ieraudzījusi, ka mediķu auto aizvien nav izkustējies – izrādās, tobrīd ārsti 40 minūtes cīnījušies par Gvido dzīvību, jo sirds apstājusies.

Reanimācijā konstatēts, ka viņam ir smags plaušu karsonis – vienā plaušā bijis ūdens, stāsta Igors. Gvido bijis komā, mediķi cīnījušies par viņa dzīvību: cīņa ilga piecas dienas, bet svētdienas rītā ap astoņiem saņemta ziņa, ka mākslinieka sirds ir apstājusies.

LASI VAIRĀK – Nosaukts Gvido Lingas pāragrās un pēkšņās nāves iemesls

loading...