Kas ir dvēseles aicinājums un kā to pazīt. Sešas pazīmes, kā nekļūdīties!

20-06-2020

Ilustrācija – Pixabay

Dažreiz dzīvē ir brīdis, kad tu iemīlies cilvēkā, kurš īstenībā tev pat nepatīk. Tu nesaproti, kāpēc tā notiek, bet tu gribi būt kopā ar viņu. Bet, tiklīdz palīdzi viņam atrisināt problēmas, tava interese par viņu ir izgaisusi. Tas ir acīmredzams dvēseles sauciens.

Kas ir dvēseles aicinājums

Dvēsele “pieslēdzas”, ja cilvēks dzird citas dvēseles saucienu pēc palīdzības vai atbalsta. Tas ir iespējams tikai garīgā līmenī un notiek lūgšanas laikā, kad pievēršaties Dievam, augstākajam spēkam vai Visumam.

Augsti jutīgie cilvēki, piemēram, dziednieki un empāti, parasti atbild uz šādu aicinājumu. Tāpēc, ja arī tu uz to atsaucies, tu droši vien piederi pie viņiem.

6 emocijas, kas norāda, ka cilvēks dzird dvēseles saucienu

Mīlestības jūtas pret cilvēku

Nespēju to izmest no galvas, it kā tu būtu viņu apsēsts.

Nepārvarama vēlēšanās nodot viņam svarīgu ziņu.

Nepieciešamība būt blakus, lai palīdzētu vai nomierinātu viņu.

Spēcīga neapmierinātība par to, ko dara cits cilvēks.

Domas vai jūtas, kas rada pārliecību, ka cilvēkam ir jāpalīdz.

Bet, lai to saprastu, vispirms jāiemācās atšķirt mīlestību un dvēseles aicinājumu.

Atšķirības starp mīlestību un dvēseles saucienu

Mīlestība ir tad, kad cita cilvēka klātbūtne tevi papildina. Tā ir tāda, kāda tā ir, un spējat dzīvot harmoniski visos līmeņos, bez vajadzības otru glābt. Bet dvēseles sauciens parasti ir balstīts uz līdzjūtības sajūtu, kas pavada nemainīgu vēlmi palīdzēt savai otrajai pusei.

Ja esi pārliecināts, ka tavas izjūtas ir dvēseles aicinājums, seko tam un dari visu, ko tas liek, pat ja tas šķiet muļķīgi.

Kā piemēru var minēt nepārvaramu vēlmi nodot kādam vēstījumu. Tu dodies pie šī cilvēka un saki: “Es jūtu, ka man tas jāsaka, bet ko ar to darīt – zināsi pats.” Un bieži vien tas, ko tu saki, šim cilvēkam tiešām ir jādzird.

Bet reizēm tava loma ir atrisināt problēmu. Ja esi dzirdējis dvēseles saucienu, tad tev ir nepieciešamie instrumenti un spēja atrast risinājumu.

Nākamajā lapā – četras izplatītākās kļūdas, uzklausot un atpazīstot dvēseles saucienu!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...