Kas ir astrālā projekcija; vai saistīta ar tumšajiem spēkiem?

12-08-2018
Ilustrācija - Pixabay

Ilustrācija – Pixabay

Vairākums cilvēku atbalsta vienu no diviem pilnīgi pretējiem viedokļiem par astrālo projekciju. Kamēr vieni uzskata, ka tā apgaismo un izmaina skatu uz dzīvi un garīgumu, tikmēr citi domā, ka tā ir ļauna prakse un tai nevajag sekot. Ezoteriķi bieži analizē, kāda ir astrālās projekcijas daba.

Astrālā projekcija: nozīme
Astrālā projekcija nozīmē iziešanu no fiziskā ķermeņa smalkākā ķermenī. Tā atbrīvo tavu ķermeni no fiziskiem ierobežojumiem un pārnes astrālā plānā.

Šī metode prasa daudz laika un noteiktu meistarību, un kopumā ļauj tev caur meditāciju sajaust astrālās projekcijas dziļumu un garīgumu.

Ar šīs metodes palīdzību tu savienojies ar savu dvēseli daudz dziļākā līmenī, jo tieši dvēsele astrālās projekcijas laikā kļūst par tavu vienīgo vadītāju. Ja šajā laikā kaut kas notiks ar tavu garīgo ķermeni, tas neietekmēs tavu fizisko ķermeni, un tāpēc jebkurā neērtā mirklī tu vienkārši pamodīsies it kā būtu atradies sapnī.

Neaizsargātība, kuru izjūt tavs fiziskais ķermenis, ir līdzīga tai, kuru tu jūti, kad guli. Katru reizi, kad sajūti briesmas, nervu šūnas dod brīdinājuma signālu un liek tavai dvēselei atgriezties fiziskajā ķermenī.

Astrālajai projekcijai ir arī negatīvie elementi un enerģija, ar kuru tev nāksies sastapties. Dēmoni mēdz izsūkt enerģiju no citiem, un tas noved pie negatīvām blakusparādībām arī nevainīgā astrālās projekcijas ceļotāja dzīvē.

Vienlaikus pareizi apmācība un prakse palīdzēs tev tikt galā ar šīm būtnēm. Metode nebūt nav ļauna vai dēmoniska. Tā ir pilnībā garīga un lietderīga, bez reliģijas, rituāla un upuru nešanas.

Šī metode paplašina mūsu pasaules redzējumu un perspektīvas ar mūsu pozitīvās enerģijas palīdzību. Arī dvēseles atbrīvošanas akts mūs atbrīvo no sloga un šīs pasaules ierobežojumiem, aicina garīgo prakšu atbalstītāji, uzsverot, ka tie, kuri apgalvo, ka astrālā projekcija ir ļauna, ir dezinformēti un nezinoši. Tāpēc nav nepieciešams pievērst uzmanību viņu domām!

Avots: “Esotericblog”

loading...