Kas gaida AUNU jaunajā gadā? Astrologa Pāvela Globas prognoze

14-12-2017

auns

2018. gadā mūs gaida lielas pārmaiņas un interesanti jaunumi. Slavenā astrologa Pāvela Globas padomi un prognozes palīdzēs ieraudīt gada “lielo bildi”. Kaut kas labs gaida katru zodiaka zīmi, bet ne vienādā mērā.

2018. gads, kas paies Dzeltenā Suņa zīmē, no astroloģiskā skatpunkta būs visnotaļ skaidrs un racionāls. Tā ir šī gada galvenā priekšrocība, kas kompensē visus iespējamos trūkumus.

Analizējot gadu, jāņem vērā Plutona, Neptūna, Urāna, Jupitera un Saturna kustību. Globāli vislielākā ietekme ir Jupiteram – tā smagā un visnotaļ jūtamā enerģētika spēj ietekmēt ļoti daudz ko, bet arī pārējās planētas nedrīkst novērtēt par zemu.

Kas gaida AUNU 2018. gadā?
Auna zīmē dzimušajiem svarīga planēta būs Plutons. Visu 2018. gadu jāsadala trīs nosacītās daļās. No 1. janvāra līdz 21. aprīlim Plutons atradīsies Mežāža zīmē, un, tāpat kā visu pārējo gadu, kustēsies uz priekšu. Tas nozīmē, ka Aunam vērts ieklausīties apkārtējo cilvēku viedoklī, tāpat aicināt viņus sev sekot un nebaidīties iet līdzi tiem, kas viņam palīdz.

No 22. aprīļa līdz 1. oktobrim Plutona kustība būs retrogrāda. Šajā laikā nevajadzētu ļauties vilinājumam sacensties un konkurēt. Labākais naudas un laimes talismans būs patstāvība. Šo laiku vislabāk pavadīt kopā ar ģimeni un tuviem cilvēkiem, aizmirstot par darbu līdz tumsai.

Pēc 1. oktobra planēta atkal sāks kustību uz priekšu. Tā ir laba ziņa visiem tiem, kas meklē mīlestību vai savu aicinājumu. Šajā periodā nav jābaidās no pārmaiņām!

Kopumā 2018. gads Auniem būs mierīgs, bet gada pēdējos pāris mēnešos Visums var atspēlēties par rāmo dzīvi. Esi savaldīgs, bet stiprs!

loading...