Karjeras un finanšu horoskops decembrim katrai zodiaka zīmei. Esiet piesardzīgi naudas lietās!

12-12-2017

naudas_horoskops

2016. gada izskaņa neizbēgami tuvojas, un cilvēku sirdīs pamazām iemājo Ziemassvētku sajūta. Bet ko zvaigznes gada pēdējā mēnesī katrai horoskopa zīmei sola karjeras un finanšu jomā? Uzzini šajā horoskopā!

Auns

auns
Aunam 2016.gada decembra sākumā radīsies ne mazums sarežģījumu darba procesā. Ja starp jūsu lietišķajiem partneriem ir ārvalstu pārstāvji, piesargieties no krāpšanas un savtīgiem piedāvājumiem. Lai Auns paliktu pie sava viedokļa, nepieciešams pārliecināt kolēģus par jaunu projektu perspektīvām. Ja ir iespēja, nekavējoties pārtrauciet attiecības ar jaunajiem partneriem no ārzemēm.

Decembra horoskops sola, ka Auns dosies komandējumā, kas izraisīs izrāvienu komerciālajās lietās. Finansiālā situācija uzlabosies decembra beigās, bet līdz tam Aunam ir jātaupa savs skaidras naudas kapitāls. Jūs cerējāt, ka jums atdos parādu, taču tas diemžēl nenotiks.

Auniem, kas nodarbojas ar radošām lietām un personīgo biznesu, decembrī ir gaidāma veiksme. Jums būs daudz pasūtītāju, pienācīgas dividendes un sabiedrotie. Pateicoties iedvesmai, Auns varēs senus sapņus pārvērst realitātē. Decembrī labāk nodarboties ar kolektīvu darbu, jo vienatnē jūs diez vai gūsiet augstus rezultātus. Mēneša beigās Aunam labāk nodarboties ar kārtības ieviešanu dokumentos. Ja izceļas strīds ar kolēģi, savaldiet emocijas.

Vērsis
versis

Ja pagājušajā mēnesī darbā viss gāja kā pa sviestu, tad 2017.gada decembrī Vērsim nāksies aktīvi pierādīt savu profesionālismu. Ja vadība novērtēs jūsu lietpratību, tad decembrī varat gaidīt algas paaugstinājumu vai perspektīvu amatu.

Vērsim, kas nodarbojas ar biznesu, situācija pamazām ies uz labo pusi. Tomēr hroniski trūks finanšu nepieciešamajiem izdevumiem. Vērsis decembrī cerēs uz parāda atdošanu, taču tas nenotiks. Galvenais, lai jūs ceļā uz mērķu sasniegšanu nebūtu augstprātīgs un savtīgs.
Decembra horoskops Vērsim iesaka būt vērīgākam, nevis iet uz mērķi, ne ar ko nerēķinoties. Jūsu talantu jau tā ir ievērojuši daudzi, tāpēc nevajag to tik dedzīgi visiem demonstrēt.

Vērsim decembrī ir reāli jānovērtē situācija, lai viņš apkārtējiem nešķistu liekulīgs. Meklējiet domubiedrus un veidojiet izdevīgus sakarus ar ārvalstu partneriem. Decembra beigās jūsu uzņēmumā iespējama nodokļu policijas pārbaude. Vērsim ir jāsagatavo un jānoformē visi nepieciešamie dokumenti. Ja esat nonācis naudas grūtībās, decembrī varat vērsties pēc palīdzības radiniekiem.

Dvīņi
dvini

Decembra horoskops iesaka Dvīņiem biežāk ieklausīties cilvēkos, kam ir lielāka pieredze un vairāk gadu. Šie ļaudis palīdzēs jums atrisināt daudz profesionālo problēmu un novirzīs jūsu enerģiju vajadzīgajā darba gultnē.

Situācija biznesā Dvīņiem būs neviennozīmīga. Decembrī tie, kas mērķēja uz karjeras izaugsmi, būs atklāti vīlušies par savu neapskaužamo stāvokli. Priekšniecība šomēnes iecels Dvīņus kā atbildīgos par jaunu izdevīgu projektu. Šis jaunums jums būs viens no patīkamākajiem un nozīmīgākajiem decembrī.

Ja jums ir naudas iekrājumi, necenšaties tos iztērēt niekiem. Finansiālais stāvoklis būs nestabils, tāpēc ekonomija Dvīņiem nekaitēs. Izvairieties no konfliktiem ar kolēģiem, kas pret jums noskaņoti pārāk agresīvi. Vēlams atrast jaunus lietišķos partnerus un aizbraukt komandējumā.

Svarīgas sarunas decembrī dos pozitīvus rezultātus. Dvīņiem nevajag steidzināt notikumus un mazāk raizēties. Citādi jūs iedragāsiet savu autoritāti un zaudēsiet lielu naudas summu. Tēriņi decembrī būs saistīti ar personīgo dzīvi un ģimenes lietām.

Vēzis
vezis

2017.gada decembrī Vēzim jābūt uzmanīgam un jāatceras par iepriekšējā mēnesī nepadarītajiem darbiem. Vēzi gaida peļņa, turklāt godīgi pelnīta. Kolektīvā parādīsies jauni darbinieki, pret kuriem Vēzis izturēsies kā pieredzējis darbaudzinātājs.

Finansiālā situācija decembrī Vēzi iepriecinās. Gaidāma prēmija par aizvadīto gadu un algas paaugstinājums. Ar lietišķajiem partneriem jums izveidosies sarežģītas attiecības. Iespējams, kāds jūs piekrāps vai pieprasīs pārāk augstu cenu par produkciju.

Decembra horoskops iesaka Vēzim būt ekonomiskākam. Necenšaties dzīvot ar plašu vērienu, citādi paliksiet bez naudas. Izklaides, atpūtu un citus pasākumus Vēzim jārīko, vadoties no sava budžeta. Lai gan savas ārienes un mīļoto cilvēku dēļ skopoties nevajadzētu.

Decembrī Vēzis var droši organizēt braucienu uz siltajām zemēm. Ja šo ideju atbalstīs tuvie cilvēki, ceļojums izdosies divtik patīkams. Decembrī neiesaistieties konfliktos, citādi visa vaina gulsies uz jums. Vēzim ir jāsaprot, ka jautājumu mierīgs risinājums ir daudz labāks nekā karsts strīds. Tomēr iespēju robežās neatkāpieties no savām pozīcijām.

Lauva
lauva

Decembra horoskops Lauvam prognozē milzīgu darba apmēru. Ja jūs būsiet neatlaidīgs un centīgs, tad sasniegsiet augstus rezultātus profesionālajā jomā. Kas attiecas uz naudu, tās pilnīgi pietiks atpūtai, ģimenei un izklaidēm.

Lauva beidzot izšķirsies par drosmīgu soli un aizies no esošā darba. Jauna profesija decembrī kļūs jums par īstu likteņa dāvanu. Galvenais – visu rūpīgi pārdomājiet, lai nenāktos nožēlot par zaudēto darbu, laiku un enerģiju.

Decembrī Lauvam nāksies būt par biežu viesi dažādos pasākumos. Jūs visur un visu paspēsiet, pateicoties entuziasmam un tuvo cilvēku atbalstam. Ja jūsu darbības joma ar jaunrade, māksla un mūzika, tad šajā sfērā iespējama nopietna virzība uz priekšu.

Decembrī būs daudz braucienu, iepazīšanos un svarīgu sarunu. Lauvas sajutīs savu nozīmīgumu un paaugstinās savu autoritāti ne lietišķo partneru, bet arī konkurentu acīs.

Rūpīgi sekojiet līdzi tam, lai dokumenti tiktu pareizi aizpildīti. No tā atkarīga jūsu turpmākā darbība un finanšu aprēķini. Lauvām decembrī daudz naudas vajadzēs tērēt bērniem un tuvākajiem radiniekiem, taču jūs ne par matu to nenožēlosiet.

Jaunava
jaunava

Jaunavai 2017.gada decembrī vairākkārt nāksies iesaistīties strīdos ar kolēģiem un biznesa partneriem. Taču raizēties šajā saistībā nevajag. Jo tieši strīdos dzimst patiesība, vai ne? Jaunavai būtu jāpadomā, kādus jaunus projektus viņa varēs ieteikt savas kompānijas vadībai nākamajā gadā.

Decembrī nāksies visu laiku pavadīt darbā, tāpēc iepriekš paskaidrojiet tuviniekiem savu aizņemtību. Daudzi jautājumi būs saistīti ar nekustamo īpašumu, naudas ieguldīšanu un milzīgu projektu koriģēšanu. Horoskops decembrim Jaunavai iesaka būt mazāk izšķērdīgai, jo nauda jums būs vajadzīga svētku dāvanām tuviniekiem un draugiem.

Mēneša beigās gaidāma liela prēmija, kas ievērojami uzlabos jūsu materiālo stāvokli. Decembra sākumā un vidū Jaunava būs pilnībā ieslīgusi profesionālajās problēmās, kuras steidzami jāatrisina, citādi tās nobremzēs darba procesu. Pirms Jaunā gada Jaunava var pat necerēt uz atpūtu, jo darāmo lietu būs daudz. Daļa no tām būs saistīta ar personīgo biznesu, bet citas attieksies uz kontaktu dibināšanu ar rietumu partneriem.

Svari
svari

Vērienīgas pārmaiņas Svaru darba dzīvē decembrī nav gaidāmas, lai gan vairāki šīs zīmes pārstāvji nomainīs darba vietu. Lai neviltos jaunajā specialitātē, vispirms visu pārdomājiet līdz sīkumiem. Kolektīvā Svariem izveidosies sarežģītas attiecības ar vairākiem kolēģiem. Cenšaties neiesaistīties strīdos ar tiem, kurus negribat aizvainot.

Decembrī Svarus burtiski raus uz pusēm – braucieni, sarunas, dokumenti, līgumu slēgšana. Tas viss prasīs daudz laika, taču kļūs par teicamu startu jauniem darījumiem.

Decembra horoskops Svariem prognozē grūtu finansiālo situāciju. Ienākumi decembrī, protams, būs, taču tik mazi, ka vajadzēs ekonomēt uz visu.

Vēlams paspēt visus ieplānotos darbus padarīt līdz decembra beigām, pretējā gadījumā nepaveiktais vilks Svarus pagātnē. Sarežģīta situācija gaidāma tiem, kas nodarbojas ar nekustamo īpašumu pārdošanu un komerctirdzniecību. Taču necenšaties atrisināt visu īsā laikā. Svariem tomēr daudzus darbus nāksies pārcelt uz nākamo gadu.

Skorpions
skorpions

Jebkurš sarežģīts uzdevums 2017.gada decembrī Skorpionam būs pa spēkam. Varat pat nepārdzīvot, ja kaut kādi jautājumi paliks neatrisināti. Jūs esat pilns spēka un entuziasma, kas ļaus nostiprināt savas pozīcijas komerctirgū. Ar vairākiem biznesa partneriem Skorpionam jābūt piesardzīgam. Kāds mēģinās jūs piekrāpt, bet citi ir ieplānojuši viltīgas spēlītes.

Lai neciestu jūsu budžets, nepieciešams to iepriekš izplānot. Skorpionam jābūt savāktam un stingram, lai aizstāvētu savu viedokli konkurentu priekšā.

Decembra horoskops Skorpionam prognozē augsti apmaksātu amatu. Protams, jums nāksies daudz strādāt un vēlreiz pierādīt savu kompetenci daudzos profesionālajos jautājumos. Skorpionam nevajag pieņemt pārsteidzīgus lēmumus. Mazāk satraukuma un vairāk konkrēta darba – lūk, jūsu devīze decembrim. Intuitīvi jūs paši sajutīsiet, ko un kad nepieciešams darīt.

Decembrī attiecīgās institūcijas var veikt dokumentu pārbaudi. Ja Skorpions savos dokumentos neievedīs kārtību, tad nonāks nepatīkamā vai pat pretlikumīgā stāvoklī. Mēneša beigās jums atdos parādu, kas uzlabos finansiālo stāvokli.

Strēlnieks
strelnieks

Ja 2017.gada decembrī Strēlnieks atbildīgi attieksies pret darbu, tad panāks karjeras izaugsmi un saņems iespaidīgu peļņu. Tātad galvenais – darba mīlestība, neatlaidība un mērķtiecība. Visas šīs īpašības Strēlniekam ir, tāpēc decembrī viņam nebūs grūti sasniegt vēlamo rezultātu profesionālajā jomā.

Decembra horoskops iesaka Strēlniekam atjaunot attiecības ar bijušajiem biznesa partneriem. It īpaši tad, ja iepriekš jums bija laba un auglīga sadarbība.

Strēlniekam nāksies bieži braukt komandējumos, parakstīt līgumus un nodarboties ar jaunu, interesantu ideju meklēšanu. Visas svarīgās lietas labāk risināt decembra sākumā un vidū. Strēlniekam decembrī var rasties nopietnas domstarpības ar kompanjoniem attiecībā uz finanšu ieguldījumiem.

Turiet visu stingrā kontrolē, lai pirms svētkiem nepaliktu bez naudas. Konkurenti nesnauž, tāpēc nelaidiet garām izdevību vēlreiz pārbaudīt visus dokumentus un vienošanās. Strēlniekam decembrī vajadzētu izvairīties no riska, lai nenonāktu nepatīkamā situācijā un materiālā atkarībā. Naudu nāksies tērēt ģimenes un saimnieciskajām vajadzībām.

Mežāzis
mezazis

Ja Mežāzis 2017.gada decembrī ticēs šķietamiem solījumiem, tad nonāks uz nepareizā ceļa. Beidzot Mežāzis atgūs senu aizdevumu, par kuru jau bija aizmirsis. Arī pats Mežāzis nolems samaksāt rēķinus, kas decembrī būs viņa galvenais uzdevums. Neceriet uz paaugstināšanu amatā, bet labāk nodarbojieties ar pozīciju nostiprināšanu personīgajā biznesā.

Mežāzim decembrī vajadzētu pievērsties projektiem, kurus agrāk pametāt novārtā. Decembrī nāksies nodarboties ar nekustamā īpašuma jautājumiem, zemes gabalu pirkšanu un pārdošanu.

Decembra horoskops neiesaka Mežāzim piedalīties riskantos vai avantūristiskos pasākumos. Tas slikti ietekmēs jūsu karjeru un finansiālo stāvokli. Decembrī neparakstiet līgumus un vienošanās par lieliem projektiem – nākotnē tie Mežāzim nenesīs ieguvumus.

Ja jūs esat nolēmis pāriet citā darbā, tad pirmkārt izveidojiet uzticamības pilnas attiecības ar kolēģiem. Mežāzim decembrī gaidāma sīva cīņa par savu vietu zem saules. Ja jūs neatkāpsieties no saviem principiem, tad decembrī būsiet uzvarētājs. Dzīves materiālā puse būs salīdzinoši stabila.

Ūdensvīrs
udensvirs

Ūdensvīrs 2017.gada decembrī profesionālajā laukā jutīsies mierīgi un pārliecināti. Īpašas nepatikšanas vai karsti strīdi darbā nav paredzami. Gaidāms būtisks atbalsts no lietišķo partneru puses. Ūdensvīrs būs patiesi priecīgs, ka daudzi atbalstīja viņa centienus.

Decembrī gaidāms tāls komandējums, kas ļaus parakstīt jaunus, perspektīvus kontraktus. Decembra horoskops Ūdensvīram prognozē teicamu materiālo stāvokli. Nauda tiks saņemta no papildu darba vietas, taču nesteidzieties to tērēt bezjēdzīgiem pirkumiem. Decembrī jums būs svarīgs katrs cents.

Ja Ūdensvīram ir uzkrāta zināma naudas summa, tad bez šaubām var organizēt ceļojumu. Decembra vidū jums jārēķinās ar sīvu konkurenci. Kādam nepatiks jūsu tendence ieviest jauninājumus un iegūt neatkarību biznesā. Ūdensvīram ir jāapbruņojas ar pacietību un sarunās jāuzvedas ieturēti. Pirms uzticēties kādam no kompanjoniem, uzziniet par viņu vairāk informācijas. Ūdensvīra finansiālais stāvoklis decembrī būs labvēlīgs, taču lielas summas tiks iztērētas izklaidēm, atpūtai, sadzīves vajadzībām.

Zivis
zivis

Ja Zivis nodarbojas ar tirdzniecību vai strādā būvniecības kompānijā, decembrī tām uzsmaidīs veiksme. Jūs varēsiet saņemt ne tikai augsti apmaksātu, bet arī interesantu amatu. Zivis pēc dabas ir radošas, tāpēc priecāsies par šādu patīkamu apstākļu sakritību.

Attiecības kolektīvā decembrī būs lieliskas, bet priekšniecība sāks jums piekasīties sīkumu dēļ. Ja Zivis darbā nepieļaus kļūdas, tās var cerēt uz darba algas paaugstināšanu..

Decembra horoskops Zivīm neiesaka vieglprātīgi attiekties pret uzkrāto naudu. Ja ir iespēja, pārceliet lielus pirkumus uz nākamo mēnesi. Jūsu finansiālais stāvoklis varētu būt labāks, tāpēc decembrī ekonomija nāks par labu.

Zivis, kam ir savs bizness, būs veiksmīgas. Jūs varat droši ieviest jaunus projektus un tehnoloģijas ražošanā. Mēneša beigās saasināsies attiecības ar konkurentiem. Zivīm visu vajadzētu iepriekš paredzēt un neizaicināt likteni. Esiet pārliecinātāki, lai aizvāktu nelabvēļus no sava ceļa. Decembrī Zivīm nāksies maksāt parādus draugiem un kompanjoniem. Viegli šķirieties no naudas, tad tā nāks pie jums atpakaļ lielākos apmēros.

loading...