Kāpēc vērts mājās sadedzināt lauru lapu? Divdesmit rituāli ar brīnumaino lapiņu

09-11-2019

lauru_lapa

Senči uzskatīja, ka atrast zupas šķīvī vai sautējumā lauru lapu “ir uz veiksmi”. Bet lauru lapu augstu vērtē dažādu iemeslu dēļ – un dažādas kultūras to zinājušas jau gadsimtiem ilgi.

Lauru lapās ir ēteriskā eļļa ar nomerinošu un atslābinošu iedarbību, tā novērš respiratoro saslimšanu simptomus, atvieglo, piemēram, bronhīta gaitu, īpaši, lapas noteiktā veidā sadedzinot.

Lauru lapās tāpat ir daudz vitamīna A, C un B kompleksa, kas palīdz vispārējai veselībai un novērš kancerogēnu ietekmi.

Lauru lapu novārījumu kopš seniem laikiem lieto pret kuņģa čūlu un meteorismu.

Tās var izmantot arī kā dabiskus kukaiņu repelentus un artrīta, muskuļu sāpju un gripas simptomu mazināšanai.

LASI VAIRĀK

1. DIVPADSMIT RITUĀLI AR LAURU LAPĀM

2. MAĢISKĀ LAURU LAPIŅA VEIKSMEI

3. RITUĀLS AR LAURU LAPĀM

loading...

3 Comments

 1. Roberts 06.06.2017 at 07:03 - Atbildēt

  Cilvēki, ja tev ir 40, pat 50, nav jāmet plinte krūmos, jārīkojas un jāturpina pilnvērtīgi dzīvot. Labi, ja kāds mantojums gadījies vai amatā gadījies nopelnīt tā, ka var atļauties dzīvot, nevis mikropensijas gaidās eksistēt.
  Vienkārši jādomā ārpus “kastītes”, ko, atzīšu, man pašam kāds bijušais kolēģis ierādīja.
  Tagad jau regulāri lietoju statistiskās prognozēšanas nu jau vairāk kā četrus mēnešus katru nedēļu. Biju saņēmis labu projekta naudu, domāju – kas būs, būs, kad tad, ja ne tagad, un nopirku Sindikāta paku par gandrīz 300eur. Kad jau pirmajā izlozē laimestā ieraudzīju 732eur, es biju reāli uz pakaļas! Un tagad tā jau no pirmās nedēļas katru reizi ir kaut kāds laimests. Parasti tie ir apmēram simts eiro, mazāk par 45 nav bijis ne reizi, bet gadījies arī vairākos simtos. Paskaitot kopā, šobrīd esmu jau vairāk kā trīskāršojis ieguldīto summu, bet priekšā vēl 2 nedēļas ar izlozēm, jo Sindikāta paka dod biļetes uz daudzām izlozēm pēc kārtas. Uz Jaungada atlaidēm nopirku sev un jaunajai draudzenei slēpošanas tūri uz Livinjo, kur forši atpūtāmies, nomainīju braucamo ne gluži pret savu sapņu auto, bet jau krietni pievilcīgāku kā bija, bet par pārējo vēl pirms brīvdienu izlozes no vinnētās naudas pirkšu atkal Sindikāta paku no viņu jaunā piedāvājuma.
  Es, vīrietis nu jau krietni gados, esmu pavēris sev jaunus apvāršņus! Sistēmas apraksts un izklāsts atrodams šeit https://goo.gl/a0n1qT

 2. neticīgā 18.01.2018 at 22:56 - Atbildēt

  Atkal jau kārtējās pasaciņas,ka nauda krīt no gaisa.Nez kur tā var veikties!!!Ha-ha!Kur tā nauda rodas,ja vienmēr vinnē? Kādam taču tā ir arī jāzaudē.

 3. Fortūna 07.01.2019 at 13:46 - Atbildēt

  Kaut kā jau muļķi jāpievilina. Ne velti
  ir teiciens, kamēr būs aitas, tikmēr būs cirpēji. ES arī nesaprotu, kur tā var veikties. Gribētu vienreiz redzēt reālus pierādījumus ar reāliem cipariem. Viens kaut kad nesen bija ielicis fotku ar bankas izrakstu bet 2016 gada 😀 pēc laika skatos, vēl pāris afēristu ielikuši tieši to pašu fotku. 😀 😀 😀 laikam visi no vienas bandas vai arī viens subjekts zem dažādiem nickname darbojas.