Kāpēc svārkos nedrīkst “iekāpt”? Māņticībiņas par sievišķīgo apģērba gabalu

13-03-2021

Kā pareizi uzvilkt un novilkt svārkus: pāri galvai vai iekāpt tajos? Sievietes par to reti aizdomājas, dara tā, kā ērtāk. Tomēr katrai darbībai ir gan pozitīva, gan negatīva iedarbība, ja skatāmies no maģijas viedokļa.

Ērtāk un ātrāk, protams, svārkos iekāpt. Kad izveidots grims un frizūra, ne īpaši gribas riskēt to sabojāt ar vienu nepareizu kustību, velkot svārkus pāri galvai. Un šis ērtais variants mūsdienu sievietēm ir daudz ierastāks.

Vilkt svārkus pāri galvai ir piņķerīgāk. Bet saskaņā ar ticējumiem tā rīkoties ir pareizi.

Ticējumi apgalvo, ka

– nevelc svārkus no apakšas, vīrieši nemīlēs;

– ja svārkus no kājām vilksi, vīru nedabūsi.Protams, šādi aizspriedumi mūsdienīgā sievietē rada vien smaidu, bet no kurienes tie radušies?

Izrādās, Vēdās teikts, ka sieviete ņem enerģiju no zemes – tā ir matērijas enerģija un materiālais labums.

Sievietei svarīgi, lai enerģija ietu no augšas uz leju, jo lejupejošā enerģijas plūsma saistīta ar bērnu radīšanu, sievietes hormoni rodas ķermeņa apakšējā daļā. Platā svārku apakšējā daļa ejot viļņojas, radot torsionu lauku, kas veicina un pastiprina Zemes stihijas enerģiju, piebilst ezoteriķi.

Tādējādi, ja svārkus novelk, izkāpjot no tiem, izveidotā enerģijas plūsma izjūk vienlaikus ar neveiklo kustību, kas drīzāk atgādina grīdas slaucīšanu.

Novelkot svārkus šajā ērtākajā veidā, sieviete it kā atstāj sevi bez enerģētiskā lauka, pilnībā neaizsargātu, laupa sev burvju spēku, ko sniedz svārki, jo īpaši – gari. Novelkot svārkus pareizi, pāri galvai, enerģija iziet cauri visam ķermenim un paliek tajā, sniedzot labumu.

Ja svārkus velk pareizi, pāri galvai, sievietes enerģija ir harmonijā ar dabu, zemi un viņu pašu. Velkot svārkus “no zemes”, mēs ķerot enerģētiskos atkritumus, kas nosēdušies pie kājām.

Meitenes, nēsājiet skaistus svārkus. Un tagad jūs zināt divus to uzvilkšanas un novilkšanas variantus – ērto un pareizo!

loading...

1 Comment

  1. Lelde 14.10.2019 at 21:23 - Atbildēt

    Šobrīd, kad lielo laimestu loterijas ir izšāvušas, vērts izvēlēties salīdzinoši nelielo – no dažiem desmitiem līdz simts tūkstošiem eiro laimestu izlozes, kurās ir augstāka laimesta iespēja. Meklē kopējā sarakstā Japānas Mini-lotto, Meksikas Chispazo un Dienvidāfrikas Daily Lotto: https://bit.ly/2Zne76f Šīs nepadarīs tevi par bagātāko cilvēku Latvijā, bet noder, kad vajag vinnēt vismaz kaut ko, ļaujot, nepieciešamības gadījumā, ātri savākt ikdienas tēriņiem nepieciešamo summu.
    Tagad, kad manus novērojumus apstiprināja kāds kolēģis, kurš regulāri nopelna labus papildus ienākumus tieši ar mazajām izlozēm, gribu padalīties arī ar citiem. Kad laimē nelielu summiņu – 5, 10, 50, 200, par šo naudu nepērc jaunas biļetes, bet uzreiz noņem no brokera konta, pārskaitot uz savu karti. Bet jaunas biļetes pērc atkal no kartes. Ja savas naudas apgrozījumu organizē šādā veidā, loto brokeris biežāk un vairāk atvērs dažādus speciālos piedāvājumus – CashBack atsevišķām izlozēm, dažreiz lielākus CashBack procentus, atlaides biļešu iegādei un tamlīdzīgus labumus, kurus apgrozot viņu kontā vienu un to pašu naudu nepiedāvātu.
    Un neaizmirstiet pieminēt mani klusībā ar labu vārdu, kad izdosies izmantot manu padomu 🙂