Kāpēc Reiniks labprāt satiktu Danilānu?

27-12-2021

Arhīva foto


Populārais dziedātājs Lauris Reiniks piesaistījis uzmanību ar interesantu ierakstu mikroblogošanas vietnē Twitter, atklājot, ka labprāt satiktos ar tautā ne mazāk mīlēto profesoru Anatoliju Danilānu.

Pie šādas atziņas Reiniks nonācis, skatoties LTV raidījumu “1:1”, kurā Danilāns uzvēra, ka cilvēks ir visēdājs, tādējādi kritizējot vegānu diētu.

“Ir daži vecāki cilvēki, kurus es gribētu redzēt un ietusēt, kad viņi bija jauni,” soctīklos raksta L. Reiniks. Viņš atzīst, ka gastroenterologs, profesors Anatolijs Danilāns ir viens no tiem. Vēlāk komentārā viņš atzīst, ka arī tagad labprāt satiktu ārstu: “Jā, taisnība. Arī tagad ļoti labprāt. Neprecīzi izteicos.”

Jau vēstīts, ka par pārdzīvoto, izslimojot Covid-19, un par to, ko likt svētku galdā, lai saglabātu možu garastāvokli LTV raidījumā 1 pret 1 bija saruna ar A.Danilānu. Pēc raidījuma noskatīšanās mikroblogošanas vietnes Twitter lietotāji pauda neizpratni par Danilāna izteikumiem, jo no tiem varot secināt, ka viņš vegānismu salīdzina ar pretrunīgi vērtēto urīnterapijas praksi.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Profesors Danilāns jaunajā grāmatā atspēko medicīnas mītus

Profesors Danilāns: Kāpēc saku, ka latvietis neprot ēst

Danilāns: Klaipā rupjmaizes vairāk kaloriju! + Lieliskas pašceptas maizes receptes

loading...